Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Problemy z cerą: ślady po trądziku, zaskórniki i rozszerzone pory :(
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-06-07, 21:37   #21
anita216
Raczkowanie
 
Avatar anita216
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bielawa
Wiadomości: 263
GG do anita216
Dot.: Problemy z cerą: ślady po trądziku, zaskórniki i rozszerzone pory :(

Dziewczyny! ponad 3 tygodnie temu poszlam do rzekomo dobrej dermatolog w moim miescie ktora przepisala mi ATREDERM. To jest taki plyn zwlaczajacy tradzik i rozjasniajacy blizny. Niew ierzylam ze to tak mi pomoze. Walcze z tradzikiem od 13-ego roku zycia( czyli 9 lat), probowalam wszystkiego-poczawszy od masci kremow, plynow, po antybiotyki, zastrzyki konczac na utoszczepionce robionej na akademii medycznej. Popadlam w kompleksy...W dodatku w 97 roku "przywiozlam" z Wloch gronkowca...To byla dopiero zmora. Ciagle wylazace czyraki, ropnie itd itd itd. Do dzis pozostaly mi po nich szpecace blizny na plecach, jedna obok drugiej.Wielkie czerwone, poprostu plakac mi sie chcialo.Ani kostiumu dobrac, ani wyskoczyc na plaze, bron Boze basen ( a noz-widelec chlor jeszcze bardziej zaszkodzzi...) Istna zmora. Dopiero Pani "X" zobaczywszy moja twarz i plecy powiedziala ze jest naprawde zle Zaproponowalam jej kwasy ktore sa dosepne w necie ,ale ona, przepisala mi cos znacznie tanszego i "rzekomo" skuteczniejszego. Watpilam tak czy tak czy rozwiaze to moje skorne problemy...Mianowicie jest to w/w plyn czyli ATRE-DERM.
Smaruje nim codziennie plecki, twarz zas co drugi dzien. Plecow ja , moja rodzina, rodzenstwo , babcia , dziadek nie poznaja. Plamek prawie wogole nie ma, krostki nie wyskakuja, czarnych zaskornikow tez brak Cera sie polepszyla, skora odnowila a ja jestem najszczesliwsza kobieta na ziemi
W koncy w tym roku bede mogla paradowac nad Adriatykiem w skapym bikini , ktore zawsze mi sie marzylo...A nie jakis "kokon" po same uszy
Dziewczyny sprobujcie!!! Naprawde wam szczerze polecAM PO MOICH PRZYKRYCH, WIELOLETNICH DOSWIADCZENIACH Z LEKAMi. To jest wg mnie najlepszy srodek na tradzik ,zaskorniki a w szczegolnosci przebarwienia czy blizny. Pozdrawiam Was cieplutko. W razie pytan piszcie
anita216 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując