Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Maturzystki 2010 cz. VIII- w powodzi procentów!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-30, 13:44   #4164
201604200942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 19 651
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VIII- w powodzi procentów!

Cytat:
Napisane przez star15 Pokaż wiadomość
Historia b.ładnie
Wystarczy, spokojnie, odetchnij i spójrz pozytywnie- komu ma wystarczyć, jak nie Żbikowi?


U mnie też niezłe historie.. chłopak, który żadnej z dwóch próbnych matur z polskiego nie zdal, ma teraz 67% ogólnie w klasie z tego co widzę ładne wyniki, dwa razy po 100% z matmy podstawowej.. jeden był 'pewniakiem', z obu próbnych miał 100%, zresztą to geniusz matematyczny, a drugiemu się poszczęściło- też dobry z matmy, ale wcześniej na 100% nie udało mu się napisać
Z polskiego mam prawdopodobnie (bo nie znam wszystkich jeszcze) najlepszy wynik, ale to żaden sukces w kl. matematycznej

Ogólnie mówiąc, jest dobrze. Ochłonęłam i przykro mi tylko z powodu tego wosu.. bo czytałam, oglądałam filmy, wertowałam vademecum, nauczyłam się oglądać wiadomości i czytać Newsweeka, a nie widać efektów na maturze.
Ale cóż.

I slońce tak mocno świeci, termometr na mieście pokazywał, że jest 42 stopnie na słońcu! spaliłam sobie ramiona,teraz smaruję kremem i wieczorem świętujemy.
Mam nadzieję, że wystarczy...


ja w sumie nie wiem jak w mojej klasie poszły matury (wiem, że Stypendystka miała chyba najgorszy wynik z klasy z niemieckiego) ale chyba każdy zdał. Nie rewelacyjnie, ale zdał


a u mnie chmury. Kupiłam sobie szorty, a tu zimno się robi
201604200942 jest offline Zgłoś do moderatora