Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - szkoła językowa w Warszawie - która? angielski
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-01, 18:09   #20
pingwinek=]
Zakorzenienie
 
Avatar pingwinek=]
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wawalove
Wiadomości: 5 468
Dot.: szkoła językowa w Warszawie - która? angielski

ja chodze do speak up. probnych lekcji nie ma. a jesli chodzi o nauke no to hmm trzeba duzo uczyc sie w domu ;p

lekcje sa o tyle fajne ze sa ruchome, tzn nie masz zawsze we wtorki i srody a zapisujesz sie na konkretne zajecia jakie ci pasuje z danej listy.

ale... to po pewnym czasie wcale nie jest dobre rozwiazanie, bo to albo zapomnisz sie zapisac, albo ci sie nie chce itd..

ogolnie lektorzy bardzo mili i serdeczni, przynajmniej u mnie ;p ale nie wymagaja od wszystkich tego samego, jak ktos chce to mowi, czasem na przymus cie ktos o cos zapyta ale jak widzi ze ty nie chcesz to ci daje spokoju, ja np jestem niesmiala, mam 18 lat i czesto mam spokoj na lekcjach co tak naprawde nie jest dla mnie dobre, ale wez sie przelam i zacznij gadac jak najeta wsrod doroslych,lepiej umiejacych ludzi.

a jesli chodzi o lekcje komputerowe to owszem fajne, ale do czasu bo pozniej juz zaczynasz miec odruchy wymiotne jak widzisz po raz setny te same postacie rysunkowe ktore mowia przesadnymi "smiesznymi" glosami + wnerwiajace muzyczki.

no i zreszta jest bardzo drogo, ale ceny dokladnej nie podam, oni chyba kazdemu mowia indywidualnie ;/ czasem mi sie tak wydaje.. zreszta manipuluja okropnie xD i namawiaja tak ze aaz glowa boli i czlowiek glupieje.
pingwinek=] jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując