Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-07-21, 14:37   #249
klaudia844
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 241
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Cytat:
Napisane przez Agaluk Pokaż wiadomość
Dzięki Klaudio, tak wiem o badaniach i konsultacjach z lekarzem. Ciekawe czym różni się Liposhock od SlimLipo? Oba mają podobne działanie. Ja słyszałam, że wiele zależy od długości wiązek laserowych. Wtedy jest taki a nie inny efekt. Chyba najlepiej porady zaciągnąć u specjalisty.

Masz rację - najlepiej udac się na konsultacje do lekarza i on wszystko dokładnie wytłumaczy. Pobuszowałam troszkę po internecie i wklejam Ci informacje zarówno o Liposhock jak i o SlimLipo

LIPOSHOCK
LipoShock to innowacyjna platforma jako jedyna wyposażona w trzy głowice fal dźwiękowych… siła jaką one dysponują niweluje cellulit i miejscową otyłość na tak trudnych partiach ciała jak uda i pośladki znacznie skuteczniej, niż inne wcześniej stosowane metody.

LipoShock zredukuje miejscową otyłość i cellulit:
- rozbija skupiska komórek tłuszczowych: mikro
i makroguzy;
- stymuluje mikrocyrkulację;
- wspomaga prawidłowe unaczynienie i funkcjonowanie
układu limfatycznego;
- poprawia drenaż płynów;
- powoduje resorpcję obrzęków;
- przyspiesza metabolizm w tkankach;
- przywraca właściwe napięcie skóry i prawidłowy
stan tkanek.

SLIMLIPO
Jak działa i co to jest lipoliza laserowa SLIMLIPO:
1. Specjalnie opracowana, ultra cienka sonda urządzenia rozgrzewa równomiernie tkankę tłuszczową wewnątrz ciała
2. Specjalnie dobrane długości fal lasera delikatnie rozpuszczają tkankę tłuszczową oraz podgrzewają zwykła tkankę skórną
3. fala o długości 924 nm emugluje tłuszcz, który jest usuwany za pomocą zasysania
4. fala o długości 975 nm podgrzewa tkankę skórną co umożliwia jej odpowiednie ujędrnienie i poprawę konturów sylwetki
5. Osocze krwi pozostaje nienaruszone, nie występują uszkodzenia mechaniczne ciała
  • modelowanie ciała dzięki odsysaniu tłuszczu
  • ujędrnienie skóry
  • gładsza skóra po zabiegu, mniejsze zniekształcenia konturów sylwetki
  • łagodny przebieg zabiegu, ograniczona do minimum inwazyjność, szybsze gojenie
  • brak przerwy w codziennych czynnościach, po zabiegu od razu można wrócić np. do pracy i zwykłych zajęć

Mam nadzieję, że chociaż trochę pomogłam
klaudia844 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując