Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Uroki ciąży czujemy i już niebawem się rozpakujemy-WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz. V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-07-21, 17:37   #9
angelikaw
Zakorzenienie
 
Avatar angelikaw
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 359
Dot.: Uroki ciąży czujemy i już niebawem się rozpakujemy-WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz

Witam i ja

ufff nadrobić Was jest strasznie ciężko...

Byłam dziś w Schleckerze - okazało się, że wczoraj zlikwidowali i przenoszą się do innego miasta ;/
Kupiłam pieluszki "1" w Rossmanie. Kupię jeszcze paczkę Happy na wypróbowanie. Widziałyście, że Happy ma pieluszki "0" Before newborn dla wcześniaków i dzieci z niską wagą urodzeniową? Mam nadzieję, że żadna nie będzie musiała ich kupować, ale dobrze wiedzieć...


Co do zakupów - macie rację, szaleństwo Ale dzięki temu zostało mi już niewiele do kupienia...

Cytat:
Napisane przez Lenka* Pokaż wiadomość
angelikaw, i jak wózek?? zadowolona jesteś? to prawda że jest ciężki? Też chcemy kupić Tako Jumper X, ale muszę go najpierw obejrzeć na żywo, za tydzień albo dwa. Chciałabym kupić ten szaro-różowy z serii Serca
Tak, jesteśmy zadowoleni. Ten wózek naprawdę warto zakupić.
Czy jest ciężki? No wiesz... Sam stelaż waży ok.10kg. Jeśli musisz go wnosić po schodach, to rzeczywiście ciężki ;/ Ale prowadzi się rewelacyjnie i tego ciężaru wcale nie czuć.
Amortyzatory są dwustopniowe (miękkie i twarde). Szybko się składa i rozkłada. Nie ma problemów z wpinaniem poszczególnych elementów wózka.
A ten kolor szaro-różowy jest śliczny, tylko ciut jasny No i chcieliśmy uniwersalny kolor, bo wózek zostanie też dla drugiego dziecka.

Cytat:
Napisane przez martucha84 Pokaż wiadomość
odebralismy fotkiiii z sesjiii

chawale sie kilkoma jak ktos ma ochote na wiecej to prawie wszystke sa w linku z mojego podpisu


ide was nadrabiac
Śliczne fotki


Cytat:
Napisane przez linzey Pokaż wiadomość
Witam
Podczytuje was od jakiegoś czasu ale jakoś nie miałam odwagi się przedstawić.
To moja pierwsza ciąża . Jutro kończę 31 tc , tp mam na 23 września czekamy na córeczkę Zosie
Bardzo bym się cieszyła gdybym mogła się przyłączyć
Witaj
__________________
Relax... it's coffee time
Nie dyskutuj z głupcem...
Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem... pokona doświadczeniem
angelikaw jest offline Zgłoś do moderatora