2010-07-28, 07:56
|
#2905
|
|
Zadomowienie
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 749
|
Dot.: 30+ ... zapraszam :)
Helloł, kawa podana,
Bettix fajnie, ze się odezwałaś. Rozumiem twoje zaangażowanie i zapieprz, który masz, ale jak już "posprzątasz" to wracaj do nas. I do biegania, bo nic o nim nie piszesz, a na ten stres potrzebne na pewno.
Dziękuję za wszystkie komentarz. Bardzo Nam miło. Odpowiedziałam na ten ostatni, gdzie Adaś siedzi z lokomotywą Oczywiście relację zdam ze szczegółami. I serdeczne życzenia dla M z okazji imienin .
Olunku to dopiero będziesz miała wakacje. Ale twoje zaangażowanie w takich sytuacjach mówi więcej o tobie niż tysiąc twoich postów .
Wiolka jak świętowałaś , pochwal się kochana.
A ja czekam na znak od Melkas, może uda nam się spotkać
Ja mam problem z trzymaniem diety jakbym chciała, no ciężko mi latem, ale jakoś się nie przejmuję. Waga znów bliska 54, po wakacjach trochę się wezmę, by nie być blisko limitu lub poza. Teraz 2 dni białkowe.
Buziolki dla was i miłego dnia
__________________
Papatki  
|
|
|