Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Asequrella
Wątek: Asequrella
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-07-29, 12:42   #44
alkarola
Przyczajenie

Dot.: Asequrella

Ja wypowiedziałam sie na temat tego suplementu na innym formum, więc przekleje:

Ja przeanalizowałam skład tego suplementu diety... Według mojej wiedzy będzie miał następujące działanie:
- mniszek lekarski (popularny mlecz) - pobudza łaknienie, działa żółciopędnie i żółciotwórczo - jak nie macie apetytu to powinno pomóc,
- żeń-szeń - rzeczywiście podniesie poziom energii, bo jest adaptogenem, tylko czy ta dawka wystarczy??
- imbir - będzie działał przeciwwymiotnie, a także jako że jest to przyprawa, będzie powodował, że będziecie miały lepszy apetyt
- ostryż, czyli kurkuma, to kolejna przyprawa i pewnie wiecie jak będzie działać - pobudza wydzielanie soków żołądkowych i żółci, a co za tym idzie zwiększa apetyt,
- zielona herbata - dobry i skuteczny przeciwutleniacz, może fajnie działać i skutecznie wymiatać wolne rodniki...
- witamina B6 dodana po to żeby preparat mógł byc suplementem diety, działa dobrze na zwiększenie wchłaniania magnezu, ogólnie dobrze wpływa na układ nerwowy.
Zapraszam do apteki, ponieważ nabijecie kasę nie tylko Aflofarmowi, ale też nam - farmaceutom. A moja rada jest taka, że jeżeli antykoncepcja hormonalna aż tak źle na was działa to powinnyście zmienić tabletki na inne - wybór jest ogromny, albo zmienić metodę.
Pozdrawiam i smacznego

Jestem farmaceutką i co nieco znam się na ziołach. Osobiście uważam, że działają i to niektóre bardzo silnie i widocznie (np. tabletki przeczyszczające, glikozydy nasercowe, paklitaksel), ale to nie temat o tym...

Dziewczyny, jeżeli chcecie coś osłonowego na wątrobę to weźcie sobie jakieś tabletki z ortopestu (Silybum marianum), np. Sylimarol. Możecie zastosować popularny Hepatil, np ten z witaminami. Możecie też sięgnąć po Essentiale lub jego Aflofarmowski odpowednik Esseliv.

Co do wypowiedzi przyszłej Pani doktor, to jej poziom jest żenujący, choć niektóre stwierdzenia są prawdziwe, jak opisałam w poście powyżej, a stwierdzenie przyszła Pani Doktor też świadczy o tobie... najpierw zdobądź tytuł lekarza, a później porozmawiamy na temat doktoratu.
alkarola jest offline   Odpowiedz cytując