Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Yenn czaruje spojrzeniem... z Rimmel oczywiście ^_^
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-07-30, 17:09   #2
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Yenn czaruje spojrzeniem... z Rimmel oczywiście ^_^

A oto pozostałe kosmetyki - popatrzcie same, czy nie wyglądają pięknie?

Błyszczyki mają świetne kolory - beżowy pokochałam od pierwszego maźnięcia, z czerwonym sprawa była bardziej skomplikowana, jednak po pierwszych oporach uległam i teraz kocham oba Nie tylko z powodu cudnych kolorów, które pięknie podkreślają usta, ale też konsystencji, eleganckich opakowań, wygodnego aplikatora, dzięki któremu mogę pomalować usta bez lusterka. Nie mogę tu nie wspomnieć o przyjemnie słodkim zapachu

Cienie również są interesujące - wytłoczony wzór dodaje im pazura Bardzo się cieszę z doboru kolorów - złocisty metaliczny beż, szalony róż i królewski błękit w turkusowej koronie - życ nie umierać!

Podkłady i puder o dziwo nie są za ciemne, a tego się najbardziej obawiałam Ale o pudrach opowiem później - teraz zapraszam do obejrzenia zdjęć
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję

Edytowane przez YenneferD
Czas edycji: 2010-07-30 o 17:24
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora