Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pierwsze urodzinki wakacyjnych dzieci- są już pierwsze kroczki, ale ten czas leci!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-07-31, 18:39   #4678
anusia_82
Zadomowienie
 
Avatar anusia_82
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 1 162
GG do anusia_82
Dot.: Pierwsze urodzinki wakacyjnych dzieci- są już pierwsze kroczki, ale ten czas le

Cytat:
Napisane przez marica5 Pokaż wiadomość
ale super i ten domek swietny . a jak malemu sie podoa o ja planowalam tez kupić myszce domek ale mówili mi z jeszcze za mala dop. na 2 latka

Serek zachwycony
Na domku jest napisane że od 2 lat a na huśtawce że od 18 mc, ale jak widać Serek już korzysta, on bardzo lubi wszystkie zabawy ruchowe, poznawać nowe rzeczy itd. na początku nie lubił ślizgawki ale dziś zjeżdżał i był zachwycony oczywiście wszystko z moją asystą.
Myślę, że wiele zależy od dziecka nie które mogą się przestraszyć ale to pewnie kwestia oswojenia i poznania
Poleca ten domek póki co, jest dla takich typowych małych dzieci, oglądałam też inne drewniane ale nie wydawały mi się wystarczająco bezpieczne dla takiego malca.

Mariolu dziękujemy i zapraszamy do piaskownicy

Katarzynka aby jak najszybciej Wam się udało!!
__________________
Powiedziałam "TAK"

Serafinek przyszedł na świat 5 sierpnia 2009

Gabriel przyszedł na świat 11 stycznia 2011

Edytowane przez anusia_82
Czas edycji: 2010-07-31 o 18:42
anusia_82 jest offline Zgłoś do moderatora