Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-08-03, 18:13   #29
Agusiek89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 456
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez handmadeearings Pokaż wiadomość
pokombinowałam z adresem i udalo sie zarejestrować na stronie BeachBody, wlasnie konczy mi się ściągać wszystko. Aguś nie wiem skądt to wzięłaś ale genialna kopia, wszystko jest,. SUPER. m.in. znalazlam w książeczce plan dla początkującego bez treningów HIIT... czyli coś dla mnie, Przekopiowałam sobie do oddzielnego pliku żeby mieć na wierzchu dzisiaj napewno spróbuję.

zazdroszczę braku apetytu na słodkie.. ja niestety uwielbiam jeść.... wszystko
ale od 2 dni dolewam to AquaSlim do wody, i nie wiem czy to psychologia ale nie mam ochoty na słodkie, nie mam ochoty ciągle siedzieć w lodówce, dla mnie to SUPER !! a i smak przebrnęłam, leje na mniejszą ilość wody, wtedy nie jest takie mdłe, zresztą można soku dolewać, narazie mi wchodzi super.... tylko sikam jakbym w ciąży była

[edit]
mam pierwszy trening z TF za sobą, wybrałam stretching40class na początek żeby się porozciągać... i wcale to nie takie proste. Nie zrobilam tego super dokladnie i w tylu powtorzeniach ile na filmie ale staralam sie jak mogłam, jak na pierwszy raz jestem z siebie dumna.... bosh ile tam powtorzeń jest, dobrze ze jest opcja "łatwiejsza" bo od takiej zacznę.
Ja cwicze ten normalny program. Stretching 40 class dopiero jutro bede miała po Core 30 Juz sie boje.
Też własnie skonczylam cwiczyc i pot cieknie ze mnie strumieniem heh.
A trenerka świetna jest tez bym chciała mieć tyle silnej woli i kondycje
__________________
Alicja już na świecie
Agusiek89 jest offline Zgłoś do moderatora