Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Tabletki YAZ - zbiorczy, cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-04, 19:45   #1696
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Zmiana tabletek CILEST na YAZ. proszę o rade

Cytat:
Napisane przez aelin Pokaż wiadomość
Witam, zastanawiam się czy zmienić tabletki Cilest na Yaz. Odkąd biorę Cilest(prawie póltora roku) przytyłam prawie 10 kg, nie wiem czy to wina tabletek czy moja(rzeczywiscie w ciągu ostatniego roku mniej się ruszałam i więcej jadlam), pojawił mi się tez cellulit... (od wczoraj jestem na diecie Dukana;D) Słyszałam ze Yaz maja mniej hormonów i sa tabletkami nowej generacji, ktore nie powodują tycia. Ginekolog mi ja polecał(bo od niedawna chodze do innego), mowil ze nawet niektore pacjentki twierdza ze po nim schudły... Wadą jest to, ze Cilest kosztuje 15 zł a Yaz 40 zł. Jak myslicie, zdecycowac się na zmianę? W sumie nie mam gwarancji, że Yaz będą mi służyły. Ogolnie po Cilescie czuje się dobrze. Mam jeszcze takie pytanie, czy jesli Yaz okażą się dla mnie niedobre, mogę np. po miesiącu-dwóch wrocic do Cilestu? Z góry dziękuję za odpowiedź.
Jeśli już miałabyś wracać, to po minimum 3 miesiącach, bo organizm do tabletek przyzwyczaja się te 3 miesiące. Poza tym, na Twoim miejscu nie zmieniałabym narazie, bo:
1. zaczynasz dietę, więc okaże się, czy schudniesz
2. bardzo dużo ginekologów zaleca Yaz i Yasminelle bo mają z tego korzyści.
Na prawdę chcesz płacić aż tyle więcej za tabletki, skoro na Cileście wszystko jest w porządku?
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora