Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Garderoba-większa szafa
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-08-08, 09:36   #13
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Dot.: Garderoba-większa szafa

Cytat:
Napisane przez effcia82 Pokaż wiadomość
Do ukończenia garderoby jeszcze daleka droga ale postaram sie wstawić jakieś zdjęcia.
System Antonius to chyba najtańszy tego typu. W Castoramie jest Elfa ale droższa choć prawdopodobnie solidniejsza. Przeglądałam tez ofertę sklepów internetowych i też było drożej.
Zaletą Ikei jest to, że wszystko można zaplanować na podstawie strony internetowej i pojechać do sklepu z gotową listą zakupów.
http://www.ikea.com/pl/pl/search/?qu...s&pageNumber=0
W takim razie dobrze wiedzieć, ja napisałam to tylko na podstawie tego co wyczytałam w Sieci. Część informacji była napisana dawno, więc też wiele mogło się zmienić. Ja osobiście jeszcze nie robiłam rozeznania co do sklepów, ale też sobie takie zrobię - może na miejscu, a nie w Krakowie, znajdę jakiś sklep, czy hurtownie z okazyjnymi cenami.

Ja to się bardziej obawiam co to z lustrami będzie, bo lustro chcę mieć koniecznie, a nawet 2 będą potrzebne, żeby było symetrycznie, bo szafa będzie duża (chyba 4 zasuwane drzwi i na środku odkryte półki - koleżanka ma z Komandora coś takiego, na niej właśnie się wzorowałam ). Problemem pewnie będzie wniesienie luster (bądź płyt z lustrem gdy jakaś firma mi je przyklei) o wysokości 2,5m i szerokości powiedzmy 1m.

No i też cenowo chyba najdrożej za lustra wyjdzie Nie orientujecie się gdzie najtaniej takich szukać? Konkretniej chodzi mi o brązowe lustro.


ramonik - taką z ostatniego zdjęcia mieć, ajjj
__________________


etorebkowy kod się zmył
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując