Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Prośba o pomoc przy całkowitej metamorfozie.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-08-10, 19:28   #2
ouii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 68
Dot.: Prośba o pomoc przy całkowitej metamorfozie.

Jeśli chodzi o makijaż to poczekaj az wypowie sie ktoś kto się na tym zna. Przynajmniej bardziej niż ja, nie chce zrobic ci krzywdy :P

Ale ja chciałam napisac w sprawie Twojej figury. Na zdjęciu nie wyglądasz na jakąś wychudzoną tylko na zwyczajnie szczupłą. Dziewczyno, to jest najbardziej porządana figura na świecie! Szczupła, nawet chuda sylwetka to marzenie 90 % kobiet! Nawet gdybys była trochę za szczupła to to również jest Twój atut! Obejrzyj zdjęcia z wybiegów, te ubrania są szyte głównie dla chudzielców. Podkreślaj swoją figurę, jeśli chcesz gdzie "przybrać" nie jest to trudne. Wystarcza fakieś bufki, falbanki, po prostu odpowiedni krój. Choc moim zdaniem (co prawda nie wiele widac na zdjęciu) jesteś IDEALNA. W ogóle wyglasz na ładną dziewczynę, mala zmiana napewno dobrze ci zrobi, podkreśli Twoją urodę.

---------- Dopisano o 20:24 ---------- Poprzedni post napisano o 20:21 ----------

[QUOTE=ouii;21285890]Jeśli chodzi o makijaż to poczekaj az wypowie sie ktoś kto się na tym zna. Przynajmniej bardziej niż ja, nie chce zrobic ci krzywdy :P

Ale ja chciałam napisac w sprawie Twojej figury. Gdzie ty widzisz jakąś nadwagę?
Co prawda na zdjęciu nie wiele widać ale... ja tam nic takiego nie widzę Jeśli masz troche kobiecych kształtów to przestań sie odchudzać tylko je podkreślaj!

---------- Dopisano o 20:28 ---------- Poprzedni post napisano o 20:24 ----------

Hahaha, dobra tamten post wygląda strasznie Gdzies sobie poszło edytuj dlatego tak szaleję, lepiej wytłumczę o co mi chodzi :P Na poczatku przeczytałam, że napisałas niedowagę, a że naprawdę wyglądasz na szczupła to nie zdziwiło mnie to. Potem sie dopiero zorientowałam, że jest "nadwagę" (opanuj się!) i chciałam zmienić. No i tak wyszło.


Także sama widzisz, że byłam w stanie uwierzyć, że masz niedowage a nie nadwage!
ouii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując