Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze codzienne jadłospisy, część XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-08-23, 17:10   #810
kika171
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 908
GG do kika171
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część XII

Cytat:
Napisane przez polny mak Pokaż wiadomość
DZISIEJSZE uUUUU:

IŚ: owsianka na mleku 2% z cynamonem i zarodkami pszennymi( płatków miska, mleka szklanka) ok

IIŚ: 3 kromy razowca z dynia posmarowane serkiem czosnkowym na to jajko na twardo, pieczeń z indyka i ser żółty (na każdej kromce taki mix) z kiełkami z rzodkiewy, papryka i pomidorem, kawałek chałki drożdżowej b. ładnie

O: Moje leczo czyli: gotowany filet z mintaja w pomidorach z fasolka szparagową, czerwoną fasolą i jednym patisonem a do tego ok 150gr makaronu razowego żytniego smakowite i pożywne leczo

Deser: serek homo waniliowy, pare śliwek

Podwieczorek: baton crunchy, kawa z mlekiem i cukrem tego bym nie traktowała jako podw, ale jako przekąskę
ale jest jak najbardziej ok bo poprzednie posiłki są ładne

K: 2 kromy wyżej wymienionego chleba z indykiem i jajkiem i moze wieśniak lekki do tego daj daj wieśniaka ale czemu lekki hmm?



Bardzo proszę o oceny
jw-bardzo ladnie

Cytat:
Napisane przez GrazynkaLubicz Pokaż wiadomość
Ostatecznie mój dzisiejszy jadłospis wyglądał tak:
R
Śniadanie (8.30) - 3 placki owsiane (dwie garści płatków, łyżka otrębów, jedno jajko) smażone na łyżce oleju, na plackach pokrojona jedna brzoskwinia ok
45 minut pływania żabką, 30 minut marszu
II śniadanie (12.30) - 3 kromki chleba razowego z masłem, serkiem homo naturalnym, na każdej po plasterku pomidora, wszystko maźnięte keczupem dalabym na to jakąś wędlinkę chudą
Obiad (16.30) - 2 ziemniaki, schabowy, surówka (kapusta pekińska, pomidor, ogórek, marchewka, czerwona cebula z sosem sałatkowym Knorra) wiesz z tym schabowym na R to tak średnio...ale raz na jakiś czas może można
Będzie:
Kolacja (20.00) - serek wiejski Piątnicy (200 g) z pomidorem, czerwoną cebulą i odrobiną keczupu ok, pomidor duży
Cytat:
Napisane przez malenka17 Pokaż wiadomość
Moje U:

Ś: ciabatta z oliwkami skropiona oliwą i zapieczona w piekarniku
1 połówka z camembertem a na to konfitura z żurawiny
2 połówka z szynką parmeńska, suszonymi pomidorami i rukolą.

espresso, woda. achhhh...

IIŚ: rogaliki kruche w posypką migdałowo-marcepanową sztuk 2.
posmarowane miodem i posypane kakao
zielona herbata z lodem, plastrem pomarańczy i listkami melisy. ochhh...

O: filiżanka zupy borowikowej, gęstej z kawałkami grzybków i pietruszki, do tego domowe łazanki.
risotto z kurczakiem i warzywami w sosie beszamelowo-cytrynowym(taka potrawka, z mnóstwem groszku,cukinii, marchewki i pietruszki), mięta. mmmmmm...

Podwieczorek: deser lodowy ( 2 gały: bakaliowa i krówkowa z rurkami kakaowymi, z daktylem,figą suszoną, listkami mięty, orzechami macadamia kruszonymi i z sosem toffi) mniam! kawa biała. -->:Slina:

K: omlecik puszysty- posmarowany masą z kaszy manny z kawałkami truskawek,malin z musem z białej czekolady, posypane kandyzowaną skórką pomarańczy. aaaaaa
moja klawiatura cierpi na czytaniu Twoich jadłospisów
__________________
Książki-15

A6w- ...27-28-29-30-31-32-33-34-35-36-37-38-39-40-41-42

"Zapytałam dziecko niosące świeczkę:
- Skąd pochodzi to światło?
Chłopczyk natychmiast ją zdmuchnął.
- Powiedz mi, dokąd teraz odeszło - odparł. - Wtedy ja powiem ci, skąd pochodzi.
JC"
kika171 jest offline Zgłoś do moderatora