Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - !!!!!Takich pytań jeszcze nie było(raczej)!!!!proszę o rady!!!!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-25, 17:12   #12
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: !!!!!Takich pytań jeszcze nie było!!!!proszę o rady!!!!

Cytat:
Napisane przez tinak
DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM ZA ODPOWIEDzI!!!!!!!!!!!!


czyli ja mogę zrobić sobie kurację na zimę dirosealem co 2 dni? tak zapobiegawczo mimo że nie mam zadnych problemów skórnych?


czy dla mojej mamy

1.svr hydroacid alfa codziennie na wieczór napierw(czy latem można to?),
2potem ten diroseal co 2 dni i w przerwie jakiś nawilżacz,
3potem codziennie diroseal aż do skończenia tuby a na to jakiś przeciwzmarszczkowy krem jeszcze
4
na koniec zorac lub retin a to byłby dobry plan?na ten retin i zorac też krem jakiś stosowałaby. a jak to wszystko się "przejdzie" to od początku trzeba , zaczynać od svr czy tylko można wybierać między dirosealem, diancealem, zoraciem, retinemA i atredermem???nie przerywając oczywiście????

oczywiście to wszystko wieczorem, a rano serum z wit C lub sam juvit (czy same te kropelki nawilżają, czy mogę dodać do butelki z juvitem kilka kropel alkoholu zeby lepiej się wchłaniało czy to nie zmniejszy jego trwałości???)i na to krem z filtrami.
a co daje serum z wit pp?od jakiego wieku używać to pitiserum i serum zkoenzymem Q10?te sera lepiej na dzień prawda??? a jak z częstotliwością? czy napierw jedno serum przez np miesiąc a potem inne , czy można jedno serum na drugie?czy kupione w aptece olejki np aloesowy , oliwa z oliwek ,yalngowy, czy jak to się pisze, można używać bez żadnych modyfikacji bezpośrednio na skórę???a co z kapsułkami z wit e i a, czy mozna je przekłuć i nanieść na ryjca?mam tyle pytań ale wole tu niż nowe wątki zakłądać!
1) Mozesz używać dirosealu i nie tylko zima, on jest bardzo łągodny. na początku co 2-3 dni, potem nawet codziennie.


2) Dla mamy - Hydracid Alfa PLUS codzienne na noc - na dzien matki kupiłam ten kremik mojej mamie i uzywa z powodzeniem, ale pamietaj, ma byc PLUS - to wersja dla kobiet w wieku okołomenpauzalnym, przeciwdziała hormonalnemu stzrzeniu sie skory. reszta pielęgnacji - dobrze sobie to rozlanowałaś

Po skonczeniu Dirosealu dobrze było by pezejsc na Diacneal, bo zawuera wyzsze stezenie retinaldehydu i stosowac go co 2-3 dni, aby przyzwyczaic skore do mozniejszycg stezen, dopiero potem przerzucic sie na Zorac. Zorac tak samo - poczatkowo co 3-4 dni nawet i potem coraz czesciej.

Co do Juvitu -krople sa na glicerynie i baaaaaaaaaaaardzo nawilżają. Jesli chcesz, mozesz dodatkowo wcisnąc kapsułke Tokovitu (wit E) 200jm [albo 2x po 100lm] - wersja zimowa dla barzo suchej skory.

Co do ser/ serów ??? - stosujemy je kiedy chcemy, nie ma ograniczen wiekowych, ja akurat nigdy nie rpbiłam sobie serum domowego, jeedynie Juvit z wit E.

Wiem, ze serumz Pp nie jest polecane dla cer naczynkowych, poza tym - bez przeszkod. ie ma obaw przed stoswaniem takze koenzymu Q10 [ krzywdy nie zrobi
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując