Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Garderoba-większa szafa
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-08-26, 10:58   #21
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Dot.: Garderoba-większa szafa

Cytat:
Napisane przez millia Pokaż wiadomość
U mnie w rodzinie też są podobne szafy wnękowe na całą ścianę (z lustrami oczywiście, aby człowiek mógł po przebudzeniu oglądać swoje urodziwe oblicze) i nikt na nie nie narzeka. Garderoba to oczywiście szczyt marzeń, ale w chwili obecnej zadowoliłabym się nawet kolejną zwykłą szafą, bo ubrania nam się nie mieszczą, tylko wpierw musiałabym zdecydować się co wyrzucić - szafy z książkami czy łóżko.




O, to fajnie. Mi po głowie chodzi raczej sypialnia połączona z garderobą i pewno do czasu kiedy będę ją miała zdążę stworzyć kilka projektów w cad decorze "tak na przyszłość", aby wypróbować różne koncepcje. Z drugiej strony nie ma sensu umieszczać gdzieś garderobę na siłę, ale akurat tam, gdzie znajdzie się na nią idealne miejsce. Czyli, że nawet przystałabym na ten przedpokój.
Jakiej są mniej więcej długości? czy mogłabyś porobić zdjęcia z zewnątrz i wewnątrz (może być na maila), chciałabym zobaczyć jak macie to zorganizowane w środku
Robiliście samodzielnie?

Co do wady takiej szafy, to koleżanka podała mi jedną - po kilku latach z taką znudziło jej się trochę, bo wiadomo, że położenia szafy się nie zmieni, a jak pokój niewielki to i z resztą mebli małe pole do popisu

Ja ciągle czekam na TŻa, aż będzie miał czas
__________________


etorebkowy kod się zmył
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując