Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Interakcje tabletek antykoncepcyjnych z lekami/dietami, itp. - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-29, 17:01   #3110
anthill
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 73
Dot.: Interakcje tabletek antykoncepcyjnych z lekami/dietami, itp. - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez anulcia_88 Pokaż wiadomość
Myślę, że jednak powinnaś przyjąć kolejne opakowanie bez robienia 7-dniowej przerwy. I zabezpieczać się w trakcie i po kuracji antybiotykiem w ciągu 7dni po skończeniu jej.
Muszę Cię niestety zmartwić, ale po doxycylkinie moja koleżanka w Hiszpanii dostała poparzenia słonecznego (było to w lutym - więc nie było mega wielkiego słońca...) - miała popalone (dosłownie) odkryte części ciała - ręce, twarz...
Więc jeśli jest to jakaś wycieczka zagraniczna i będziesz narażona na promienie słoneczne to uważaj na siebie!
I udanego wypoczynku życzę.
Wyjezdzam do wloch. no to mnie nastrazylas... ale wyjezdzam 3 dni po zakonczeniu antybiotyku, wiec mam nadzieje , ze poparzen nie bedzie. najwyzej bede sie chowala przed sloneczkiem przez pierwsze dni wyjazdu. mam nadzieje, ze dobrze zrozumialam i tak czeste ( 2 razy w przeciagu msc) pzyjowanie doxycyliny nie obnizy skutecznosci prawda? musze przemyslec sprawe tej 7 dniowej przerwy, bo szczerze mowiac. bez jej robienia dostaje krawienia w najmniej oczekiwanym momencie. nie sa one obfite ale zle sie czuje . a chcialabym tego uniknac. Moglabys mi wytlumaczyc dlaczego ta 7 dniowa przerwa jest tak wazna w trkcie kuracji antybiotykiem? dodam ze do czasu zakonczenia kuracji + te 7 dni po niej ne bede sie widziec z moim mezczyzna zycia , poniewaz wyjechal w swoje rodzinne strony na wieczor kawalerski kumpla. czy w takiej sytuacji braku jakiejkolwiek mozliwosci imnymnego spotkania ta 7 dniowa przerwa ma mozliwosc bycia? wiesz chcialabym miec juz krwawienie z odstawienia za soba zeby przezyz urlop spokojnie. Pozdrawiam i dziekuje za odpowiedz i przestroge przed sloneczkiem

Edytowane przez anthill
Czas edycji: 2010-08-29 o 17:06
anthill jest offline Zgłoś do moderatora