Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-08-31, 08:15   #4094
luskap
Zakorzenienie
 
Avatar luskap
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 174
GG do luskap
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Btw. Czytałam ostatnio tu na forum, że jest jeszcze coś takiego jak ssanie oleju: bierze się łyżeczkę oleju do ust i przez 30(!) minut trzeba olej przelewać sobie w ustach, między zębami, ale broń Boże nie wolno go połknąć. Po tym czasie powinien się zrobić biały i wtedy się go wypluwa. Podobno przez takie ssanie wychodzą toksyny z organizmu. Spróbowałabym tej metody, ale najlepiej robić to rano na czczo, a ja nie mam tyle czasu przed pracą to raz, a dwa - chyba by mnie całkiem zemdliło gdybym miała tak długo trzymać olej w ustach


Dobra, zmykam popracować. Miłego dnia wszystkim w ten okropny, deszczowy i ciemny dzień
co za sposób! I był jakiś rezultat po tych 3 tygodniach picia oleju?
Ja dziś musialam wstać o 7, szwagier podwiózł mnie do domu rodziców i czekam na kuriera z paką Avonu. Wyszłabym sobie chętnie na miasto, kupilabym sobie jakiś sweterek, bo kosmetycznego już nic, nawet nie mam pomysłu co moglabym kupić, bo wszystko mam... a tak nie mogę wyjść, bo kurier nie zostawi mi paki u sąsiadów. A po drugie jest ziąb, siedzę w domu w bluzce z dlugim rękawem i polarze i mi zimno no i pada ciągle
luskap jest offline Zgłoś do moderatora