Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-08-31, 13:09   #4101
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Wrzuciłam zdjęcia sierpniowej aktualizacji:
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...6&d=1283191356
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...6&d=1283192343

Jestem w trakcie robienia zdjęć całego zbioru kolorówkowego i pielęgnacyjnego
Ja też zaraz cyknę i dodam a całość jak pogoda sie poprawi albo jak zwinę żaluzje bo teraz to mam ciemno jak pod wieczór, a muszą do tego wyschnąć
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ciekawie brzmi ta seria, składy są na brytyjskiej stronie TBS: http://www.thebodyshop.co.uk/_en/_gb...CatCode=C_Hair
Widzę, że sporo wyciągów, bez silikonów i szampony bez SLSów, aczkolwiek nie patrzyłam na wszystkie.
A ja przegapiłam, bo do 15 sierpnia z Twoim stylem był drugi produkt za 50%
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja ostatnio zmieniłam szampon na Babydream i jestem całkiem zadowolona, oprócz tego używam sprayu Pantene i raz w tygodniu Biovax (właśnie mam go na głowie i muszę zmyć ). Na nowe TBSy bym się chętnie skusiła, przynajmniej na miniaturki na próbę. I kusi mnie jeszcze jedna z odżywek Doliva.
Ja chyba go kiedyś miałam, ale nie dla mnie on- mam za długie włosy i zbyt plączące się. Potrzebuję odrobinę usztywnienia i ciutkę wygładzenia i sporo objętości
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Zrobiłam ostatnio przedjesienny przegląd szafy i trochę się podłamałam, chyba nie będę mogła sobie pozwolić na szaleństwa kosmetyczne, bo moje jedyne buty nieprzemakające jesienią to buty trekkingowe. A i z innymi ciuchami na tę porę roku u mnie kiepsko. Nienawidzę kupować ubrań.
Kosmetycznie też mam kilka potrzeb, przede wszystkim podkład, tusz, krem pod oczy, maseczkę oczyszczającą i zapas filtra.
Moja szafa też kwiczy- z kurtkami, płaszczami i butami na pierwszym miejscu- wszystko zdarte. Jak na razie stylistycznie i finansowo Reserved rzeczywiście fajnie się prezentuje
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Tak sobie was ostatnio podczytuję w wolnych chwilach, ale nie mam za bardzo kiedy pisać, bo przygotowuję się do ostatecznego starcia z moją uczelnią. Do tego TŻ pilnuje mnie, żebym nie włączała zbyt często komputera w godzinach przeznaczonych na naukę. Z humorem też słabo, bo raz że zjada mnie stres, a dwa mam lekkie problemy z układem pokarmowym i nie mam pojęcia skąd się wzięły.

Idę zmyć Biovax i do nauki. Miłego dnia.
Trzymam kciuki, fajnie masz, że Cię pilnuje, przydałby mi się ktoś taki (albo wspólne mieszkanie ) Życzę zdrówka i miłej nauki

Pomalowałam pazurki Bellkami- buraczek ciut za mało buraczkowy chociaż bardzo ładny, może trzecia warstwa byłaby bardziej buraczkowa. A niebieski śliczny I chyba kupię pełnowymiarowe Essie wysuszacz i wypełniacz bruzd bo są świetne. Baza jest treściwsza niż ta NT a top szybciej twardnieje niż ID SH
Cytat:
Napisane przez luskap Pokaż wiadomość
i uwaga: nic mnie nie kusi z nowej gazetki Natury
mnie tylko nowa pomadka Nivea
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora