Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Głodówka jako sposób na oczyszczenie organizmu, bądź schudnięcie. Wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-07-01, 12:41   #68
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 574
Dot.: GŁODÓWKA !! :o

Cytat:
Napisane przez Domisinia
Ostatnio w "rozmowach w toku" były słynne laski z telewizji i nie tylko , jedna powiedziała że ma głodówkę , że wytrzymuje już 13 dni !! i że robi tak raz na miesiąc !!
Pamiętaj, że ona podkreśliła, że robi to wyłącznie pod opieką lekarza i stosuje to głównie jako oczyszczenie organizmu a nie sposóba na schudnięcie.
I z tego co pamiętam mówiła o oczyszczaniu na wiosnę, a nie raz na miesiąc. To by było bardzo trudne - jeść pół miesiąca tylko, nie sądzisz?

Ja Ci głodówki nie polecam. Zaczniesz głodować teraz, potem będziesz jadła - i organizm baaardzo zwoli metabolizm i będzie wszystko odkładał i bardzo wolno spalał bojąc się, że za chwilę zrobisz mu nastąpną głodówkę.
Pomyśl o tym, bo łatwo sobie zepsuć metabolizm nierozsądnymi dietami. Potem trudno to naprawić i zdażają się dziewczyny, które potem nie chudną nawet na 1000 kcal. Dlaczego? Bo ich organizm boi się kolejnej głodówki.

Nie ma czegoś takiego jak dieta cud, magiczne tabletki czy głodówka, po której stracisz wymarzoną ilość kg i one nie wrócą a Ty będziesz się cieszyła nadal świetnym metabolizmem i zdrowiem.

Spróbuj zdrowszej diety, jedz ok 1000 kcal, 4-5 razy dziennie małe posiłki, ogranicz proste węglowodany (cukry), a najlepiej nie jedz ich w ogóle na razie. Jedz więcej białka i znajdź sobie jakiś fajny sport.
Nic innego nie działa w dłuższej perspektywie, i niestety, ale nie zmienisz tego w żaden sposób
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując