Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Analizy kosmetyków do włosów (bez dyskusji i komentarzy)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-09-15, 18:44   #1008
syrenka
Wtajemniczenie
 
Avatar syrenka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 907
Dot.: Kosmetyki do włosów - analizy, opinie, ciekawostki dla kręconowłosych

Cytat:
Napisane przez Rybiorek Pokaż wiadomość
Po dluzszej nieobecnosci powracam i moge sie pochwalic ze mam kilka nowych kosmetykow, miedzy innymi miodowa odzywke ktora Syrenka wczesniej analizowala, oprocz niej kilka innych, wszystkie na szczescie trafione w dzialaniu ale z niecierpliwoscia czekam na opinie o skladach:

Curl Enhancing Jelly /Spiral Solutions

Ingredients: aloe vera juice, sea algae extract, hydroxyethylcellulose, organic raw agave nectar, dehydroxanthan gum, panthenol, silk amino acids, dead sea salts, phenoxyethanol (and) caprylyl glycol (and) sorbic acid, fragrance, citric acid

(faktycznie wyglad ma galaretkowaty, naklada sie na mokre wlosy ale zauwazylam ze najlepiej dziala bez odzywki bs, po nalozeniu momentalnie skreca wlosy, potem mozna nalozyc obojetnie jaki zel, ja nalozylam angell devacurls i efekt mnie powalil oczywiscie pozytywnie)
Fajna galaretka o mocno nawilżającym składzie.
Mamy tu sok z aloesu, który prócz tego, że jest humektantem, zawiera wiele cennych składników jak np. witaminy, polisacharydy, aminokwasy; nektar agawy oraz pantenol nawilżą i wzmocnią włosy.
Galaretka zawiera sporo ekstraktu z alg morskich, które bogate są w substancje nawilżające, regenerujące czy odżywcze jak np. aminokwasy, polifenole, alkohole, proteiny, witaminy, mikroelementy.
Regenerujący potencjał mają tu również aminokwasy jedwabiu.
W produkcie znajdziemy też składnik odpowiedzialny za stylizację, to dehydroxanthan gum.

Jednym słowem, bardzo ciekawy produkt.

Jeśli składnik stylizujący jest zmywalny wodą (nie mam pewności), jest ona zgodna z CG.
syrenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując