Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - produkty Lush
Wątek: produkty Lush
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-09-20, 22:36   #610
justkax3
Rozeznanie
 
Avatar justkax3
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 636
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
Ja jeszcze szybciutko dopiszę, że kupiłam kilka dni temu Vanishing Cream, co by ze wzmożoną siłą uderzyć w moją świecącą się ostatnimi czasy skórę Na dodatek- akurat trafiłam na jakiś "promo day" i (z racji zakupów powyżej 15 Ł) mogłam sobie wylosować coś z kosza z nagrodami (przykrytymi popcorem ). Trafiłam na maskę The Sacred Truth !
O samym kremie- po przeczytaniu opinii na KWC sądziłam, że moja skóra będzie po nim momentalnie matowa ale.. niestety Normaderm pro mat w tej kwestii jest od niego znacznie lepszy. Zobaczymy, może z czasem się do niego bardziej przekonam.. jak na razie mogę stwierdzić, że wystarczy odrobinka aby go nałożyć na twarz (także - wydajny), skóra po nim wygląda świeżo i ładnie, zapach jest znośny (nie powala ale też nie odrzuca). Jedyny minus- po aplikacji da się wyczuć leciusieńki "film". Z tego powodu na razie będę używać go na noc Pożyjemy, zobaczymy

Co do maski- użyłam jej dopiero raz- ma przyjemny zapach (zupełnie nie mogę go określić z czymś się kojarzy ale nie pamiętam z czym ), jest wyyyydajna i ładnie odświeża skórę. Także jestem zadowolona

Moje najbliższe plany zakupowe: odżywka Veganese lub Retread (chociaż raczej ta druga, bo zapach Veganki faktycznie podchodzi pod odświeżacz do powietrza ), szampon BIG i jakieś cudeńka do skóry typu Glorious Mug
Błagam, relacjonuj na bieżąco jak sprawuje się Vanishing Cream
justkax3 jest offline Zgłoś do moderatora