Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - BEZROBOTNI łączmy się:)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-09-21, 08:15   #2309
Jula
Zakorzenienie
 
Avatar Jula
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: wizaż
Wiadomości: 4 671
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się:)

Cytat:
Napisane przez Kala_88
Jula pisalam wcześniej, może nie widziałaś
Hej Piszę coś w stylu: jestem zainteresowana pracą w Państwa firmie (tutaj wymieniam interesujące mnie działy, obszary). Mam nadzieję, że moja wyda się Państwu interesująca i przy kolejnym procesie rekrutacyjnym zostanie również wzięta pod uwagę. Coś w tym stylu mniej więcej. Nie piszę LM, wpisuję to w treść maila, czasem rozszerzam pisząc coś więcej o sobie i moich powodach.
Takiego maila "zgapiłam" od koleżanki, która "ofertę", bez LM, samo CV, do firmy, w której zaczęła pracować tydzień temu [szukali kogoś, ale nie zdążyli dać ogłoszenia oficjalnego].
Mam problem z tytułem takiego maila - poradźcie coś dziewczyny

Cytat:
Napisane przez pumas
Jula, dla mnie takie "zaangazowanie" oznacza gnicie w pracy po x godzin, a obowiazki typu: prace asystenckie na zlecenie, to nic innego, jak tylko robienie WSZYSTKIEGO za wszystkich.
Wyslac zawsze warto.
No właśnie ja to też tak odebrałam. Jako robienie dosłownie wszystkiego.

Cytat:
Napisane przez pumas
A co jeszcze lepsze............ Wczoraj dostalam propozycje powrotu do mojej ex firmy !! Na podobne stanowisko (na szczescie nie to samo). Rany, az mnie brzuch boli z nerwow.
Rozważasz? Może będzie fajnie

W ogóle dziewczyny taka moja mała refleksja o poranku - zazdroszczę i podziwiam te, które mając 20-22 lata są takie poukładane, studiują i mają fajną pracę
__________________
"Była jednak za duża na złodziejkę, zbyt uczciwa na skrytobójczynię, zbyt inteligentna na żonę i zbyt dumna, by podjąć jedyną powszechnie dostępną damską profesję.
Dlatego została wojowniczką.

/T.Pratchett, "Blask Fantastyczny"/



Edytowane przez Jula
Czas edycji: 2010-09-21 o 08:17
Jula jest offline Zgłoś do moderatora