Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wesele-Głogów i okolice
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-09-30, 09:34   #5
setsiaq
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 64
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

Wesele będzie właśnie na około 80 osób. Oglądałam ta salę w internecie, ale zdjęcia są mało konkretne Za dużo detali, a nie widać jak ona tak naprawdę wygląda. Póki co, utknęłam we Wrocławiu, ale jak tylko przyjadę, to chyba pójdę ją zobaczyć. Przeraża mnie jednak trochę cennik, bo co prawda za pokój hotelowy to nie jest strasznie wygórowana cena, jednak kiedy ma się ok 40 osób do przenocowania w warunkach hotelowych, to mocno naciągnie to budżet..

Jeśli chodzi o suknię, to planowałam raczej szycie. Wiem, że na osiedlu Sportowym jest pani, która ma dość duży zakład i szyje, jednak suknie które widziałam na wystawie, jakoś mnie nie powaliły. Suknie szyją chyba również w Panu Tadeuszu na Starym Mieście. Wiem, że raczej nie zdecyduję się na jakieś eksperymenty i kogoś nie sprawdzonego. Słyszałam też, że jest w Głogowie jakieś małżeństwo, które prowadzi "domową" sprzedaż sukni pochodzących z pokazów mody. Nie wiem na razie niczego więcej, jednak mam zamiar drążyć dalej ten temat, bo mnie dość zainteresował

A jak Wam idzie wybór sali, jakieś decyzje? Bo widzę, że orientacja w temacie jest już dość zaawansowana Ja dopiero zaczynam
setsiaq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując