Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Babka z Avonu mnie męczy...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-10-04, 19:10   #19
Li O
Wtajemniczenie
 
Avatar Li O
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 812
Dot.: Babka z Avonu mnie męczy...

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
odmawiaj do skutku wg mnie gorszy jest oriflame który oszukuje................. oferują super pracę szkolenia, bezpłatny pokaz makijażu srele morele,super praca osoba która dzwoni do ludzi prowadzi ankiety nt. produktu - gdy tylko słyszę, gdynia centurm kwiatkowskiego mówię
-nie, dzięki.
bo wiadomo że to oriflame.
raz mialam rozmowę chyba praca niby przy komputerze...
-no to pod batorym o 12
-czy to oriflame?
-eee?
-czy to oriflame
-aa do zobaczenia na miejscu
to był oriflame.

-_-
Nie uogólniaj proszę. Wszystko zależy od osoby (grupy osób), a nie od firmy, bo Oriflame jako firma nie prowadzi i nie zmusza nikogo do takich praktyk. Wiem, bo sama jestem konsultantką i nikt mnie nie zmusza do szukania osób. Nikogo pod sobą nie mam i nigdy nie byłam nachalna. Chociaż sama zostałam wciągnięta przez nachalność innych i zgodziłam się dla świętego spokoju W Avonie też są normalne osoby, ale jak widać zdarzają się także takie, które zastawiają sidła i nie chcą wypuścić ofiary z rąk Według mnie takie praktyki są godne pożałowania, bo nawet jeśli się kogoś w ten sposób zwerbuje, to większość z tych osób długo nie zostanie...

Do autorki wątku: Bądź twarda i nie daj się Powiedz stanowczo NIE i każ się babie odczepić, bo uznasz to za nękanie...
__________________
Jesteś tu pierwszy raz?
Zanim o cokolwiek zapytasz przeczytaj pierwszy post lub skorzystaj z wyszukiwarki

Edytowane przez Li O
Czas edycji: 2010-10-04 o 19:11
Li O jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując