Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-10-07, 08:52   #13
Champs
Zadomowienie
 
Avatar Champs
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Okolice pięknego miasta Kraków
Wiadomości: 1 754
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część III

Cytat:
Napisane przez Nefrytka Pokaż wiadomość
Ja też nie mam specjalnej diety... Chleb zastąpiłam pieczywem chrupkim, ziemniaki ryżem/kaszą. Jem mniejsze porcje i nie rezygnuje zupełnie ze słodyczy - czasem na śniadanie jem płatki czekoladowe z mlekiem. Już mi trochę ubyło i wiem, że będę to kontynuować.

Jakie stempelki? Zainteresowałaś mnie.

Ja też zmieniłam długość w maju, WCIĄŻ nie mogę się przyzwyczaić, ale teraz dbam o włosy, odżywiam je, więc niech długie rosną!

W takim razie pewnie w piątek zacznę podsumowywanie. Zobaczymy jak mi to pójdzie.
Wiesz mnie chodziło o to że ja nie stosuję żadnej diety,nawet niczego nie zastępuję niczym. Jem wszystko to na co mam ochotę,ale przede wszystkim jem dużo owoców i warzyw...to tak od małego,bo tak mnie rodzice nauczyli Powiem więcej jak mi ubędzie albo przybędzie nawet kilo lub dwa to wogóle ale to wogóle mnie to nie rusza. Poprostu jest to jest,nie ma to nie ma i tyle

Nawiązując do włosów to zawsze starałam i staram się o nie dbać,nie przesadnie,ale dbam. Po umyciu zawsze nakładam odżywkę (najlepiej taką bez spłukiwania) i 1 lub 2 razy w tyg. jakaś odżywka/maska którą trzyma się dłużej i potem spłukuje. Mnie to narazie w zupełności wystarcza.

Co do stempelków to chodziło mi o te pieczątki inaczej. Nakładasz na metalową formę w wybranym kształcie lakier,odsuwasz nadmiar czymś w rodzaju żyletki,odbijasz to na czymś co przypomnina pieczątkę po czym odbijaszs ten wybrany przez ciebie wcześniej wzór na pazurku...i to wszystko, fajna sprawa,polecam
__________________
Champs




Masz marzenia, które chcesz spełnić ?! To o nie zawalcz !...
Champs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując