Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dziwny okres :( Pomocy!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-10-09, 10:13   #7
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: Dziwny okres :( Pomocy!!

Cytat:
Napisane przez karrrusia Pokaż wiadomość
Witam!
Miesiąc temu zaczęłam brać tabletki antykoncepcyjne. Nie uprawiłam jeszcze sexu wyłącznie ,,zabawy" przez bieliznę. skonczyło mi się pierwsze opakowanie tabletek wiec mam tygodniową przerwę. Mój problem polega na tym, że dostałam okresu jednak jest on dziwny. Ma ciemny kolor taki brązowy. Czy to wina tabletek czy może coś mi dolega? Proszę o pomoc...
Dodam, że nigdy wcześniej nie miałam ciemnego okresu dlatego nie wiem co mam robić.
Wszystko ok

Cytat:
Napisane przez sabinkaa69 Pokaż wiadomość
Witam was serdecznie.
Ja też mam problem z okresem. Tzn. nie wiem czy to mozna nazwac problemem ale od ok 2 miesiecy nie mam zadnych bólów miesiączkowych a chciałabym zaznaczyć ze zawsze musiałam zazywac srodki przeciwbólowe i conajmniej jeden dzien miałam wyciety z zycia. Zawsze też przed okresem miałam okropne skurcze w dolnej parti brzucha a teraz jakby wszystko znikło. Żadnych bólów przed czy w czasie okresu. Jakis rok temu Pani ginekolog wykryła ze mam tyłozgiecie macicy i powiedziała ze dlatego moge miec bolesne miesiaczki. Z jednej strony sie ciesze ze nic nie boli ale z drugiej martwie bo przez 7 lat co miesiac "umierałam" a teraz NIC. Może któras z was miała podobny przypadek i wie cos na ten temat.
Pozdrawiam!
W końcu nic nie boli i jeszcze źle? Ciesz się.
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując