Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ~~~Makijaż w kolorach jesieni~~~
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-10-21, 20:17   #36
ania p
Zakorzenienie
 
Avatar ania p
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 451
Dot.: ~~~Makijaż w kolorach jesieni~~~

Cytat:
Napisane przez MissHeledore Pokaż wiadomość
Ferrou, spokojnie!

Przecież ja nikogo o NIC nie oskarżam tutaj!
Napisałam "rażąco", bo jest bardzo podobny i tyle.
Z resztą nie tylko ja tak uważam. To wcale nie znaczy, że uważam, że zgapiasz.
a kto jeszcze tak uważa ?


Cytat:
Napisane przez MissHeledore Pokaż wiadomość
Porównanie makijaży w załączniku.

Niech inni rozstrzygną.
Porównuje makijaż Ferrou jest 100 razy ładniejszy mimo użycia podobnych kolorów . Jest ładniej wykonany


Cytat:
Napisane przez Ferrou Pokaż wiadomość
Wiesz Miss, naprawdę jestem w szoku czytając Twoje wypowiedzi, mimo że kilka osób dało Tobie do zrozumienia, że podobnie odczytały twoje słowa - a Ty się jeszcze bardziej zapętlasz chcąc udowodnić Twoją innowacyjność- bo o to Tobie chodziło pisząc ten makijaż, aby pokazać że ja maluję tak samo jak Ty... Nie napisałaś np "ładnie Ci to wyszło, widzę że miałyśmy taki sam pomysł na makijaż itp itd" Ale "Rażąco podobny do mojego" Oddźwięk twoich słów jest jednoznaczny...

Dodatkowo mnie atakujesz, np postem gdzie robisz porównanie i oczekując rozstrzygnięcia.. co do ma do rzeczy? co ja Ci takiego zrobiłam, że aż w taki sposób dezawuujesz to co robię? Cholernie przykro mi jest, bo odkąd jestem na MM nie spotkałam się z czymś takim od innej osoby... I jeszcze odwracasz kota ogonem i teraz kreujesz się na osobę poszkodowaną... Nieprzyjemnie takie rzeczy się czyta i to od osoby o której miało się dobre zdanie.


Mimo, że od początku nie negowałam tego że są podobne, nawet to napisałam w twoim wątku:

(wczoraj tzn 18.10 więc przed pojawieniem się Twojego wątku) Ty nadal to podkreślasz umniejszając to mojemu makijażowi.

Co więcej, na MM jestem już od kilku lat i zawsze pojawiały się bardziej bądź mniej podobne makijaże - nie jesteś w stanie stworzyć czegoś innowacyjnego - a tak się tutaj wykreowałaś...

tak jak wcześniej napisałam oddźwięk Twoich słów jest taki a nie inny...

Dodatkowo, Miss, przepraszam, ale ani Ty, ani Twoje makijaże nie są dla mnie inspiracją

---------- Dopisano o 16:32 ---------- Poprzedni post napisano o 16:30 ----------

Dziękuję dziewczyny za wsparcie




tak, na konkurs spodobał mi się naszyjnik więc coś tam stworzyłam



dziękuję



Cieszę się ze się podoba





Tak zrobiłaś coś . Niektórzy nie sa w stanie znieść jak coś się robi lepiej od nich
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
ania p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując