Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze brzuszki coraz większe a Maleństwa coraz cięższe - Styczeń/Luty 2011 cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-10-25, 12:56   #477
lilijka3
Zakorzenienie
 
Avatar lilijka3
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 904
GG do lilijka3
Dot.: Nasze brzuszki coraz większe a Maleństwa coraz cięższe - Styczeń/Luty 2011 cz.I

Cytat:
Napisane przez gabishing Pokaż wiadomość
Cześć, Dziewczyny,
i ja się melduję ale nie nadrobie tych 16 stron.Borykam sie z remontem i nie mam czasu bo pracuję i mam jeszcze mame w szpitalu i niesolidnych budowlańców - już poprostu ręce opadają a jeszcze ludzie mają czelnośc nażekac że jest źle w tym kraju wrrr.

Musimy kupić nowy samochód bo stary nam zdycha a wyprawka nie kupiona.... płakac mi sie już chce z tego wszystkiego bo wszystkie oszczędności wpakowaliśmy w remont i mam jeszcze dziś wizyte u lekarza w sprawie cukrzycy która mi się przyplątała.
oj boroczku trzymam kciuki za pozytywne rozwiązanie sytuacji
moja teściowa wymyśliła, że w ciągu tygodnia kupi auto, a ja z tego się śmieję, bo to poważna sprawa i mogę się założyć, że tak nie będzie
lilijka3 jest offline Zgłoś do moderatora