Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C. cz. 4
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-25, 23:55   #388
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Ja jako posiadaczka tłuściochowatej skóry powiek powiem, że jednymi z najtrwalszych kredek na mnie są Powerpointy (jakoś tak) i Pearlglidy. Potrafią trzymać się calutki dzień, nawet jak reszta zblednie.
co Ty nie powiesz... muszę Cię kiedyś namówić na kawę to mi pokażesz te trwałe kredki co? chciałabym jakąś ale nie wiem kompletnie w co uderzać...

Cytat:
Napisane przez MARUDKA Pokaż wiadomość
Cień Club.. genialny kolor ..z ciekawych połączeń które lubię to :
crystal, club, smolder,blue brown pigment, shroom.. to połączenie bosko wyciąga niebiesko demoniczny kolor oka
sumptous olive, club, handwritten sketch, ricepaper
tradycyjne czarne smoky eye pociągnięte na koniec pędzlem #217 lub #224 z odrobina club'a daje piękną opalizację
Kochana, dzięki za kombinacje ale jeszcze bym musiała wiedzieć co gdzie nałożyć... no i kurka nie wszystkie posiadam - czym zastąpić Smolder i Shroom? chciałabym tą niebieskość demoniczna wydobyć, fajnie to opisałaś!Albo Sketch i Handwritten?

Cytat:
dalej ..kolekcja limitowana świąteczna o którą pytałyście.. zazwyczaj raz w roku mac wypuszcze kolekcje limitowane w które są w opakowaniach w wersji exclusive że tak się wyrażę. To coś jak większość marek selektywnych robi zawsze w zeszłym roku była np kolekcja z kryształkami svarowskiego. W tych kolekcjach opakowania są dużo lepszej jakości i żeby było bardziej atrakcyjnie to kolekcje te są wypuszczane tylko na niektóre lokalizacje na świecie, czyli jeżeli jest powiedziane że ta kolekcja bedzie np w Berlinie to znaczy że będzie tylko tam a nie na terenie całych Niemiec. Takich lokalizacji jest zawsze kilkanaście na świecie co sprawia że dla uzależnionych MAC'ocholiczek te produkty to pewnego rodzaju białe kruki MAC'a .
ufff ..no to się napisałam. Udzielam się od czasu do czasu ale jak piszę to od rau eseje
tylko że większość marek selektywnych jest dostępna w każdej Sephorze i ludzie się tak na nie nie rzucają... lubię popolować na kosmetyki ale nie będę się zabijać za błyszczyk a mam wrażenie czasem że MAC rzucając 10 sztuk szminki do jednego salonu chciałby tego właśnie... :/ jestem zdecydowanie przeciwko robieniu tak ograniczonych ilościowo limitowanek...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora