Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Filologia rosyjska ;) Kto, gdzie i dlaczego ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-11-02, 09:00   #59
Mariolccia
Raczkowanie
 
Avatar Mariolccia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Domek na wsi
Wiadomości: 132
GG do Mariolccia
Dot.: Filologia rosyjska ;) Kto, gdzie i dlaczego ;)

No! W końcu mogę trochę nadrobić na forum
Najpierw witam Julkę

Cytat:
Napisane przez cyrylka Pokaż wiadomość
Może powinnaś pomyśleć o fryzjerstwie, nie o filologii?
My (znaczy, baby ) tak lubimy zmieniać coś w wyglądzie w momentach przełomowych
Też zawsze zmieniałam fryzurę jak coś mi się w życiu nie układało i trzeba było zaczynać wszystko od początku. Na szczęście na razie robię to tylko dla przyjemności. Fryzjerkę mam w domu - moją siostrę ukochaną, więc obcina i podcina mnie tak jak chcę. To wielki plus, bo jakby coś było źle to nawrzeszczę na nią, ulży mi (bo włosy odrosną), a ona już mnie nie zetnie według swoich upodobań

Cytat:
Napisane przez seductivee Pokaż wiadomość

A tak w ogóle, to jakie miałyście wyniki matury z rosyjskiego ? I jakie były progi przyjęć u Was w tym roku? Bo jestem baaaaardzo ciekawa
Pisałam rozszerzony rosyjski i miałam 85% z pisemnego. Oj, byłam zadowolona, choć teraz to nie wiem z czego

Dzisiaj zapowiada mi się cały dzień przed książkami. W piątek zrobiłam sobie cudowne wagary, więc muszę nadrobić, a oprócz tego mam jeszcze na jutro 4 tłumaczenia na symultaniczne, jakieś streszczenie o forum w Krynicy i całą masę zadań z gramatyki. I na czwartek taki byczy tekst na tłumaczenia turystyczne. Chociaż to, to akurat przyjemność

A w ten "długi" weekend to nawet nie miałam kiedy siąść nad książkami. W sobotę trzeba było robić sałatki, piec ciasta, posprzątać, a w nd. i wczoraj to dom pełen gości. Przynajmniej wymówkę mam czemu nic nie zrobiłam
Oby tylko jakoś przetrwać jutro

seductivee, nowy avatar? Podoba mi się "kotecek"
__________________
Wiesz... gdy jest bardzo smutno, to kocha się zachody słońca.
— Antoine de Saint-Exupéry


Живём вместе
JaMajkkowa Zupa

Edytowane przez Mariolccia
Czas edycji: 2010-11-02 o 09:01
Mariolccia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując