Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Moda na odrosty/Ombre hair -wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-11-04, 19:16   #29
anixa78
Przyczajenie
 
Avatar anixa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 13
Dot.: ombre hair!

hej! ja też miałam wielka ochotę na takie właśnie farbowanie (w stylu ombre). Mam naturalnie brązowe włosy z rudawym połyskiem. Zebrałąm duzo zdjeć takich fryzur jakie chiałam uzyskac na swojej głowie i poszłąm do jednego z lepszych salonów w gdańsku. Tłumaczyłam, zę nie chodzi mi o pasemka blond ani o typowy baleyage ale własnie efekt odrostów, czyli rozjasnionych końcówek. Pani fryzjerka niby wszystko zrozumiała, pokiwałi... zrobiła co chciała. Czyli jedną warstwę w srodku głowy rozjaśniła na całej długosci a reszte zafarbowała na brąz. Do tego wycieniowała mocno włosy na czubku, zęby wyglądało na odrost, spod nich wychodziły te blond. Kolory wyszły jej fajne ale całosć w niczym nie przypominała tego co miała uzyskać.
Wkurzyłam się trochę. MAm durnawy baleyage, którego zupełnie nie chciałam. Denerwuje mnie, ze większość fryzjerek jest taka zaprogramowana. Robią tylko to, czego się nauczyły na kursie czy w technikum. W niczym nie potrafią wyjsć poza schemat. Mają z góry trzy opcje fryzur i farbowania i nasze tłumaczenia na nic sie zdadzą.Będzie to co robią wszystkim. Jak na taśmie produkcyjnej.
anixa78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując