Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Przyczajone Mamy Wizażowe :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-11-12, 15:41   #281
judkama
Zakorzenienie
 
Avatar judkama
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8 048
Dot.: Przyczajone Mamy Wizażowe :)

Cytat:
Napisane przez mamz Pokaż wiadomość
Cześć Kobiety!

Widzę, że niektórzy długi weekend maja także od wizażu
My wczoraj byliśmy u moich rodziców na obiadku, więc stanie przy garach miałam z głowy, a dziś wypucowałam całe mieszkanie. Chyba dostane @ (pierwszą od porodu ) bo mam taki wzmożony pęd do sprzątania. Teraz wreszcie sobie usiadłam przy ciasteczku, kawusi i wizażu, bo dziecię moje raczyło wreszcie zasnąć

Judkama no to teraz już z górki a czujesz już pierwsze ruchy? Ja poczułam w 18 tyg.

22Kamila22 jak byś tak urodziła w pierwszych dniach grudnia , to byś miała piękny prezent na Mikołaja
JA już wróciłam miałam z mężem iść na zakupy ale gdzieś wsiąkł na piwie i nie wiem co teraz
Połówkowe za półtora tygodnia mam Już się nie mogę doczekać, a ruchy to czasem coś tam czuję troszeczkę ale dziś nic kompletnie. Mam nadzieję, że to się zmieni i będzie częściej i wyraźniej.

22Kamila22 no to już niedługo kruszynka będzie na zewnątrz Zazdroszczę tego urządzania pokoiku tez już bym chciała. Mamy pomalowany pokoik, daliśmy do odnowienia dębowe łóżeczko, w którym ja jeszcze spałam Niestety do naszej sypialni potrzebujemy jakiejś kołyski albo taki kosz wiklinowy mam nadzieję, że na te kilka miesięcy uda się nam jakiś od kogoś odkupi. A otem przeprowadzka malucha do jego pokoiku, w którym mamy tylko szafę wnękową i to wsio jak na razie.
__________________


synuś
córeczka
synuś
judkama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując