Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-16, 21:58   #8
Tygrysiak
Rozeznanie
 
Avatar Tygrysiak
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 781
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią

Cytat:
Napisane przez awia Pokaż wiadomość
Mnie dziwią niezmiernie kolejki.
Zaklepywanie ze stoje za pania/przed pania a potem leca wziac jeszcze tylko to czy tamto.
A reszta sie awanturuje ze pani tu nie stała.
Albo ludzie wydzierający sie na kasjerki ze mają otworzyć natychmiast kase, bo są kolejni (no, ze 3 osoby)

Z reguly to sa ludzie w srednim wieku i starsi. Ja nie wiem, nie pamietaja jak stali za wszystkim pol zycia? Sie stalo kiedys po 24h w kolejce po pralke czy telewizor i dawali rade, teraz poczekac 10 minut to armageddon.
Ta sama grupa ludzi w autobusach i tramwajach - awantury z mlodymi ludzmi, przeklenstwa, wyscigi do wolnych miejsc, uprzykrzanie zycia tym co siedza - szczesliwie jezdze juz dluzszy czas wlasnym autem i jestem szczesliwym czlowiekiem, ale jezdzilam mpk 7 lat, 5-7 dni w tygodniu i sie naogladalam, nasluchalam i nie raz oberwalam w glowe torebką.
oo kolejki mnie denerwują ale u lekarza np. Dzwonię lub przychodzę rano do rejestracji, umawiam się powiedzmy na 15.45 więc przychodzę pod gabinet powiedzmy o tej 15.30-35. A tam już czatuje kolejka zapisanych na 16.00, 16.15 i 16.30 i oczywiście uwazają wszyscy że wchodzą przede mna no bo wczesniej przyszli. Pomijam fakt dodatkowych pacjentów wciśniętych na tzw wizyty prywatne w międzyczasie No wkurza mnie to a najgorsze że nawet z takimi ludźmi nie da się o tym porozmawiać bo zaraz wrzask "trzeba bylo sobie wczesniej przyjśc zająć kolejkę...." Skoro mam sobie "zajmować kolejkę" to jaki jest sens wizyt umawianych na daną godzinę?
__________________


Edytowane przez Tygrysiak
Czas edycji: 2010-11-16 o 21:59
Tygrysiak jest offline Zgłoś do moderatora