Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sklep z biżuterią artystyczną- czy się opłaca?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-18, 12:41   #28
Reverie1
Zadomowienie
 
Avatar Reverie1
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Szkocja
Wiadomości: 1 845
GG do Reverie1
Dot.: Sklep z biżuterią artystyczną- czy się opłaca?

Widzisz- i tym się różnimy- ja cały czas krytycznie patrze na swoje tworki i mam swiadomość jak wiele im jeszcze brakuje pod względem technicznym. Starałam się odpowiedziec na Twoje pytanie w sposób rzetelny (i nie uważam żebym miała problemy z czytaniem ze zrozumieniem) Zapytałas czy jest sens bys TY coś takiego otwarła. Rozumiem, ze gdyby nascie osób nie zadawszy sobie trudu by zapoznać się z Twoimi pracami poradziło Ci jasne- otwieraj bo to świetny interes to gdyby po zarejetsrowaniu działalności, kupieniu kasy, zainwestowaniu w sklep okazało się ze to jeden wielki niewypał miałabys pretensje do innych o złą radę a nie do siebie o złą jakość wyrobów. Ja przynajmniej odpowiedziałam szczerze co myslę. Wizaz to kopalnia wiedzy i jesli naprawde zalezy Ci na tym by zyc ze sprzedazy bizuterii mogłabys sie tutaj wiele nauczyć gdybys tylko zechciała. Nadal podtrzymuje swoje zdanie- z biżuterią takiej jakości jaka w tej chwili robisz nie opłaca się inwestowac w sklep a raczej w wiedze i umiejętności praktyczne. No ale zrobisz co zechcesz i pozostaje mi zyczyc Ci nadal dobrego samopoczucia, równie wielkiego obiektywizmu w stosunku do swoich dzieł i wielu sukcesów biznesowych.
__________________
Moje próby z drucikami

Moje decoupage

blog

,,Rób to co lubisz a nigdy nie będziesz pracował"Konfucjusz

Reverie1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując