Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-12-08, 11:34   #2963
kochaneczka
Rozeznanie
 
Avatar kochaneczka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 889
GG do kochaneczka
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
malajka tylko teraz jest taki problem... jak długo farbowałaś tą farbą? ile razy? Bo jak kilka-kilkanascie a chcesz jasny blond to samo ściaganie koloru nie pomoże. Wtedy lepiej dekoloryzacja.
Czesc bunny!
Baaardzo Ci dziękuję za odpowiedz i komplement ciesze sie ze Ci sie podoba. mi tez aczkolwiek tam gdzie byly wlosy naturalne farbowane poprzednio(te zrudziale) to jeszcze troche przebija taki cieply odcien ale juz nie rudy. Dlatego chce koniecznie jakis szampon do farbowanych albo moze kupie Babydream z dzieciecych- kiedys uzywalam i chwale sobie. ale wtedy mialam pasemka i wlosy byly po nim az takie "skrzypiące";/ brrr..
co do makijazu to tak, jak najbardziej. maluje sie podklad mam akurat ciutke ciemniejszy bo taki mi sie kupilo..;P ale ladnie sie stapia z cera i nie ma odcięcia od szyi. Kochana a w jakim makijazu bys mnie widziala? doradzisz cos?
ja lubię kreske na gornej powiece +tusz. albo czasem jeszcze cienie. usta zawsze tylko pomadka ochronna. na kosci policzkowe roz.
Nie wiem czy jak mocniej podkresle oczy np. dookola czarna kredka+ szary cien cos ala smoky eyes, to czy nie wyglada to za sztucznie przy tak jasnych wlosach?
ponizej jeden z moich makijazy. Wloski byly przed farbowaniem.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_5309.jpg (81,6 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_5312.jpg (65,4 KB, 56 załadowań)
__________________
będę mamą...
08.11.2012 - czekamy na nasze maleństwo

Edytowane przez kochaneczka
Czas edycji: 2010-12-08 o 11:37
kochaneczka jest offline Zgłoś do moderatora