2010-12-10, 00:19
|
#764
|
|
Zakorzenienie
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: mały biały domek
Wiadomości: 14 994
|
Dot.: Scent Bar XXI
Cytat:
Napisane przez justynaneyman
A kiedy masz wizytę?
Na marginesie- albo Iris Mist nie przyszło, albo jest w łóżku u Gucia - zaczyna mi podkradać perfumy 
|
dla Gucia
Cytat:
Napisane przez Polly_
|
no , facet i doktór tym bardziej, że nie boli
Cytat:
Napisane przez justynaneyman
O! Było coś takiego na AXN- tam oskarżyli męża o morderstwo, ale niesłusznie- zamordował ktoś inny, nie pamiętam kto (jak zwykle) 
|
oooo jak kiedyś spadam z drabiny zaplątana w firanę, to dzięki bogu, że nie zemdlałam, bo bym leżała do świąt Jak już się wyplątałam, pozbierałam, zeszłam do kuchni i zapytałam P. czy nie słyszał co się stało, to usłyszałam, że owszem, coś gruchnęło 
Cytat:
Napisane przez Spoora
|

zwierzaki przy życiu mnie trzymają i perfumy 
Cytat:
Napisane przez ROZ-ter-KA
jestem padnieta. Przed chwilą wróciliśmy z nowego targu z pogrzebu. Wyjechalismy z NT o 20-tej , pod Krakowem wpadlismy w jakis fatalnie oznakowany objazd ( w ogóle kraków jest fatalnie oznakowany ) , potem na autostradzie dopadła nas zamiec śniezna nic nie widzielismy ani po boku ani z przodu poza gęsta chmurą sniegu przez kilkanaście km jechaliśmy 30 na godzinę.
|

ale się wpasowałaś z tym pogrzebem 
__________________
pomóż koniom
Prawdziwe piekło, to źle przeżyte życie
Toficzku zabrałaś ze sobą kawał mojego serca 28.05.2010 Fanaberia Fanybery Fany Fancia 06.04.2017
Edytowane przez Florens
Czas edycji: 2010-12-10 o 00:22
|
|
|