Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010 cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-12-13, 12:09   #4531
wiolek1
Zadomowienie
 
Avatar wiolek1
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 202
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010 cz

heej

niezawsze kocyki super ale cena mnie zabiła kurcze obyś sobie poradziła z tym zatorem

siala

Cytat:
Napisane przez modro Pokaż wiadomość
Teraz chyba już nie zapalę, chociaż mnie czasami korci, ale niechcę żeby Mała czuła ode mnie faje. Poza tym skutecznie odstrasza mnie to, jak ktoś palący nachyli sie do mnie, żeby cos powiedzieć ...
mnie też czasem korci zwłaszcza jak jestem w szkole...
ale jak teściowa czasem jest u nas i bawi się z małym i wiem, że nie paliła zaraz przed przyjściem tylko nawet pare godzin wcześniej ale i tak czuję ten charakterystyczny zapach i też mnie
więc nie zrobię tego małemu żeby musiał to wąchać chodź przyznam, że pewnie gdyby nie on to paliłabym bo bardzo to lubiłam

itakasia współczuje zatok też wiem jak to jest
miałaś podac przepisy na pierdniczki

marta_d1 myślę, że jeżeli mu się to nie będzie powtarzać to nie masz się co martwić.
aleks ostatnio ulewał po każdym jedzeniu i tak konkretnie jak go brałam do odbicia to nad wanną bo zalewał wszystko, nie wiem czemu bo chyba się nie przejadał ale ostatnio już mniej

ja się boję tego 1 okresu

Cytat:
Napisane przez modro Pokaż wiadomość
U mnie tak samo, śliniak działa jak czapka, czyli histeria
a mój uwielbia czapkę i tak samo zakładanie body jak mu przekładam przez główkę za to jak już rączki wkładam to się złości a czasem drze.
z niania nie pomogę...

dziewczyny, które dają maluchom obiadki ( gotowane, ze słoika, jakiekolwiek w sensie, że nie do spróbowania 2 łyżeczki tylko jako pełny posiłek ) kiedy dajecie deserek ?

bo ok 12 daje aleksowi zupkę marchew z ziemniakiem ( potem będę więcej wprowadzać ) to kiedy mam mu dać jabłuszko ?
jako deser czyli z 1,5 godziny po ? jak jeszcze nie jest głodny ?
i jaką ilość dajecie bo chyba cały taki słoiczek to jest dużo ?
aaa i jeszcze czy dajecie w temp pokojowej czy troooszeczkę podgrzewacie ?

Edytowane przez wiolek1
Czas edycji: 2010-12-13 o 12:15
wiolek1 jest offline Zgłoś do moderatora