2010-12-13, 21:09
|
#2009
|
|
Zakorzenienie
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 17 525
|
Dot.: Pomysły i sugestie dotyczące funkcjonowania podforum
Piszę to tutaj, bo tu więcej osób czyta.
Chodzi o polecanych sprzedawców z allegro. Rozumiem, że znajdują się oni na liście, tylko dlatego, że sprzedają oryginały? Czy można dopisywać przy nich jakieś dodatkowe informacje?
Jako przykład podam mój wątek rozbiórkowy - zakupiłam na rozbiórkę perfumy Sensuous u Pana beskidzki2 (polecanego sprzedawcy), zrobiłam przelew 1.12 (środa), w czwartek dostałam maila, że perfumy zostaną wysłane kurierem 6.12 (poniedziałek). W czwartek ( 9.12) postanowiłam zadzwonić do Pana i spytać czy może podać nr paczki, bo jeszcze jej nie mam i chce ją zlokalizować. Usłyszałam, że był problem z tym zapachem, ale dziś zostanie wysłany i na poniedziałek u mnie będzie ( 13.12) (my z dziewczynami z wątku rozbiórkowego rozważałyśmy możliwość, że kurier wpadł w zaspę a tu wina sprzedawcy). Oczywiście nie dostałam żadnej info, że wysyłka się opóźni, tylko winiłam pogodę Dzisiaj jest ten 13.12, a paczki nie ma. Dzwonię, więc znów do Pana i co słyszę, że paczka została wysłana dziś, bo...? był problem z tym zapachem i że na jutro będzie u mnie ![:]](//static.wizaz.pl/forum/images/smilies/krzywy.gif)
Znów nie dostałam ŻADNEJ informacji (Pomijam już fakt wystawiania produktu, którego się nie ma ).
Czy ta paczka dojdzie do mnie w tym roku?...
Mój pomysł, więc jest taki, aby w przypadku jakichś problemów z polecanym sprzedawcą - typu opóźnienia w wysyłce, bardzo słaby kontakt (na maile moje Pan nie odpisał, musiałam dzwonić), zaznaczać to przy nicku sprzedawcy. Oczywiście nie mówię o pojedynczych przypadkach, ale jak już to zgłoszą 2 czy 3 osoby ( na allegro ten Pan dostał w weekend neutralny komentarz właśnie za długą wysyłkę).
No to się rozpisałam dziś mam ciężki dzień perfumowy
__________________
Teoria - to kiedy wiecie wszystko, lecz nic nie działa.
Praktyka - to kiedy wszystko działa, lecz nikt nie wie dlaczego.
W tym miejscu łączymy teorię z praktyką - nic nie działa i nikt nie wie dlaczego.
Kto nie ma odwagi do marzeń, nie będzie miał siły do walki.
Edytowane przez Spoora
Czas edycji: 2010-12-13 o 21:11
|
|
|