Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-12-18, 12:19   #4257
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez TLU Pokaż wiadomość
Pracuje ostatnio, a ze pracuje na kompie to juz mi sie pozniej nie chce przy nim siedziec . Dzieki caskada. Co gotujesz na swieta? Pytam, bo chcialam tesciowi cos polskiego upichcic a taka ze mnie kuchara, ze sie dopiero na emigracji gotowac nauczylam wiec z polskich dan to tylko pierogi umiem zrobic . Moze cos zaproponujesz? znajde przepis na necie i moze mi wyjdzie. Bo pierogow kleic pol dnia juz nie bede no way!

Yatta rowniez dzieki i specjalne zyczenia zdrowia dla calej rodziny dla Ciebie zebys mogla sie troche rozluznic (wiem jak to jest w takich sytuacjach, bo u mnie bylo to samo niedawno w bardzo hardkorowej wersji)
jesli tesc to zagraniczny pan moze francuz to mysle ze kapusta z grzybami bedzie odpowiednia dla niego bo niewiem jak u ciebie ale u nas tutaj nie jedza nie znaja takiego dania pierogi wstyd sie przyznac ale kupuje w polskim sklepie tak samo jak rozne polskie ciasta gotuje kapuste z grzybami barszcz z uszkami przygotowuje cos ze sledzi jakies zawijaski salatke, smaze jakas rybke w panierce (bez karpia bywa tutaj) napewno ryba po grecku bedzie , robie rozne salatki warzywne w tym tradycyjna warzywna ,robie salatke z kurczakiem ,gotuje kompot z suszonych jablek lub suszu owocowego zalezy co znajde w sklepie
no to chyba tyle na wigilie chyba nic nie zapomnialam ..robie to co umiem i juz narazie ciagle sporzadzam liste co mozna dorzucic do tego jeszcze wiec zawsze cos moze sie zmienic....ciesze sie ze nie musze piec ciast czy lepic pierogow ide i kupuje gotowe polskie
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora