Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy cz.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-12-18, 13:37   #1354
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 714
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

Ilona ja juz nieraz go wywalalam z domu, nieraz sama odchodzilam. Ale taki ze mnie czlowiek, ze potem mam wyrzuty sumienia i prosze, zeby wrocil, bo tesknie. Jakas porabana jestem. Jestem przy nim nieszczesliwa, ale bez niego nie umiem zyc. Dziwne to i sama jestem zla na siebie.

Aaneczka ciesze sie, ze mnie rozumiesz. Masz racje, ze w zwiazek wkrada sie rutyna, a my juz nie jestesmy partnerami.Powiedzialam mu to wczoraj i to, ze jestesmy dla siebie obcy, tylko przebywamy pod jednym dachem. Jemu to nie przeszkadza.
A co do kolacji, to niestety nic nie zrobie. Juz nieraz tak robilam i nic do niego nie dotarlo. Nie bede sie juz wiecej wysilac skoro on nie umie okazywac mi uczuc. Zawsze ja wyciagam reke i mam juz dosyc.
Skoro mu to odpowiada, to bede go traktowac jak obcego.

Wrocilam z Pascalem ze spaceru (nigdy wiecej nie pojde w sniegu!) i ... moja corka przywitala mnie laurka "Dla mamy i taty" oraz maskotka z serduszkiem. Przeczytalam to co w laurce i sie poplakalam. Ona prosi nas tam zebysmy sie nie klocili, i zeby mama nie plakala, bo to prowadzi do rozwodu, a ona chce miec nas oboje bo nas kocha i nie wyobraza sobie, zeby mialo ktoregos z nas nie byc. To ona juz woli mi pomagac, bo wie ze jestem zmeczona, ale zebym jz nie plakala. Napisala tez piekny wiersz w tym temacie .... tak tak, moja corka pisze wiersze i to w dwoch jezykach , zdolniacha z niej. Bardzo sie wzruszylam. Kocham moje dzieci i ciesze sie, ze je mam.

---------- Dopisano o 14:37 ---------- Poprzedni post napisano o 14:35 ----------

Cytat:
Napisane przez hagar1 Pokaż wiadomość
zazdroszczę takiego dziecka u nas w dzień też mało snu. kilka drzemek po 30 minut
Ojej, to nieciekawie. Pascal duzo spi. W nocy spi od 22.00 do 10.00 budzac sie na mleko co 3 godziny. W dzien spi po 2 godziny pomiedzy karmieniami.
Weronisia jest offline Zgłoś do moderatora