Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Efekty biegania
Wątek: Efekty biegania
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-07-30, 19:22   #715
Takietam
Zadomowienie
 
Avatar Takietam
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Brolly Works
Wiadomości: 1 084
Dot.: Dla miłośników BIEGANIA :)

Suz,
moja trenerka od stretchingu namawiała mnie swego czasu na uczenie się jogi z książek - a dokładnie chodziło jej o to, żebym wykorzystała niektóre figury z jogi podczas rozciągania. No cóż, nie zrobiłam tego ale może ta jej rada będzie dla Ciebie argumentem "za"
Olu, zgadzam się, że uczenie się z książki jest marnym substytutem prowadzonych zajęć, ale czasem można zgodzić się na takie rozwiązanie z braku innej możliwości.

Suz, jeśli chodzi o Twoją nową fryzurę to ja zdecydowanie wolę Cię w 100% blond. Z jasną czupryną wyglądasz bardziej dziewczęco, a przynajmniej tak wynika ze zdjęć.

Ale jeśli coś Cię pocieszy to postanowiłam wkleić moje zdjęcie, więc będziesz mogła odwdzięczyć się za moje komplementy i skomentować moją fryzurę

Załącznik 508304

A zdjęcie wklejam, bo już wiem, że nie zrobię zdjęć podczas biegania. Mój mąż wyjeżdża i zabiera aparat, a ja w sumie też za chwilę wyjeżdżam i biegać będę o tyle, o ile jest to możliwe z plecakiem pełnym sprzętu do wspinaczki

Postanowiłam zatem wrzucić moje zdjęcie skakankowe, ale zapewniam, że podczas biegania wyglądam dokładnie tak samo
A nie, przepraszam, właśnie zauważyłam, że na zdjęciu skaczę w sandałach, a biegam zawsze w butach. Co prawda w butach, które Inch skrytykowała, więc może lepiej, że się tu nimi nie chwalę.
Takietam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując