Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - sylwestrowy :)
Wątek: sylwestrowy :)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-02, 21:05   #12
ch0colate
Zadomowienie
 
Avatar ch0colate
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 759
GG do ch0colate
Dot.: sylwestrowy :)

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
mnie się podoba, ładnie przydymione oczko i z rzęsami jak na pierwszy raz to świetnie sobie poradziłaś
Dziękuję

---------- Dopisano o 22:01 ---------- Poprzedni post napisano o 21:59 ----------

Cytat:
Napisane przez tanyya Pokaż wiadomość
suuper, najbardziej podoba mi się to, że dolną powiekę zostawiłaś "czystą", makijaż jest mocny, ale nie przytłacza, bardzo ładnie w nim wyglądasz! Może weźmiesz udział w moim konkursie ?

Dziękuję ślicznie, chętnie wezmę udział,ale poki co nie obiecuje bo na uczelni ciezki tydzien.. ale nie wiem do kiedy trwa konkurs..

---------- Dopisano o 22:01 ---------- Poprzedni post napisano o 22:01 ----------

Cytat:
Napisane przez misiakasiulec Pokaż wiadomość
Bardzo ładny i staranny makijaż, do twarzy Ci w nim. Faktycznie mogłabyś wyciągnąć go może odrobinkę wyżej ale moim zdaniem i tak świetnie wygląda
Dziękuję, cieszę się bardzo że się podoba

---------- Dopisano o 22:02 ---------- Poprzedni post napisano o 22:01 ----------

Cytat:
Napisane przez maraqjowa Pokaż wiadomość
Śliczny Faktycznie mocno, ale nie przytłaczająco - bardzo mi się podoba i za rzęski też plus - nie powiedziałabym, że montowałaś je po raz pierwszy
Dziękuję
Niestey pierwszy raz..z bliska to wyglądało znacznie gorzej, ale utrzymały się 15 godzin I pewnie trzymałyby się dalej

---------- Dopisano o 22:03 ---------- Poprzedni post napisano o 22:02 ----------

Cytat:
Napisane przez xXxFryciaxXx Pokaż wiadomość
ale tak czy owak jest ślicznie ! i wyglądałaś bosko


---------- Dopisano o 22:04 ---------- Poprzedni post napisano o 22:03 ----------

Cytat:
Napisane przez gosada79 Pokaż wiadomość
Slicznie wygladalas Czekoladko rzesy swietnie przyklejone, bardzo dobrze sobie poradzilas z nimi, bardzo ciekawe cieniowanie
Dziękuję ! Naprawdę nie oczekiwałam tak miłego odbioru

---------- Dopisano o 22:04 ---------- Poprzedni post napisano o 22:04 ----------

Cytat:
Napisane przez gioseppe Pokaż wiadomość
ladne kolorki



---------- Dopisano o 22:04 ---------- Poprzedni post napisano o 22:04 ----------

Cytat:
Napisane przez zafascynowana1 Pokaż wiadomość
Bardzo ładnie Czekoladko wyglądałaś
Dziękuję

---------- Dopisano o 22:05 ---------- Poprzedni post napisano o 22:04 ----------

Cytat:
Napisane przez ewciaa82 Pokaż wiadomość
Pieknie!!!Naprawde rewelacja, cieniowanie, kolorystyka i rzesy!!!
Dziękuję

---------- Dopisano o 22:05 ---------- Poprzedni post napisano o 22:05 ----------

Cytat:
Napisane przez asiaasia58 Pokaż wiadomość
bardzo mi się podoba kolorek świetny, rzęski ładnie przyklejone do schrupania

mrr dziękuję
__________________
Gosia.

.sam sobie narysuj świat. coś nie podoba Ci się to sobie to zdrap.






ch0colate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując