Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Opinie o pieluszkach wielorazowych
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-06, 12:13   #12
Nika1980
Zakorzenienie
 
Avatar Nika1980
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: domek z czerwonym dachem
Wiadomości: 5 176
Dot.: Opinie o pieluszkach wielorazowych

Cytat:
Napisane przez dra Pokaż wiadomość
Witam
Fajnie,że taki wątek jest.My na wielorazówkach i sobie chwalę .
Ja jeszcze nie wiedząc,że są takie wynalazki,mówiłam,że będę trzymać w tetrze,nawet położna mnie namawiałam,ale mnie nie trzeba było namawiać,sama i tak chciałam.Później gdzieś przypadkiem poczytałam o wielorazówkach,ale pogłębiałam się w temacie,a też duża wstazówek dostałam od Nika1980 i dziękuję jeszcze raz za wskazówki

Bałam się,że nie dam rady i przejdę na pampersy,ale chciałam spróbować jak to będzie,najwyżej można zrezygnować,ale aby się przekonać,trzeba zaryzykować i przekonałam się i chwale sobie wielorazówki.

Ja zaczełam stosować jak mały miał coś koło 3-4tydzień,niestety po cc ciężko mi było i pampersy w ruchu były.A na początku miałam malutki asortyment i kupiłam te najtańsze kieszonki na allegro i super się sprawdziły i one są z polarku,kupiłam też z bambusa,ale mnie nie przekonały,lepiej z polarku wypadły i tańsze.Żeby eksperymentować z innymi typu pieluszkami musiała by mi się poprawić sytuacja finansowa,ale na razie ciężko z tym,więc mam kieszonki tylko,ale je od razu pokochałam.
Dra

Ja tez uzywalam na poczatku tetry jak Lencia byla mala, bo nie byla gruba, mozna zwijac na rozne sposoby, a tyle co taki maluszek siusia to starczylo.
A te kieszonki podobne do tych allegrowych tez mam, sa mieciusie i slodkie! I wygodne!
__________________
Lena Johanna, 6.10.2009, 16.25 , 3635gr, 50cm

Okruszek rosnie tp: 28 marzec 2012

http://lbdf.lilypie.com/fVxPp2.png
Nika1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując