Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-01-06, 19:29   #2263
Catheerinee91
Raczkowanie
 
Avatar Catheerinee91
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 100
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Cytat:
Napisane przez BlackSheWolf Pokaż wiadomość
no w sumie lepsze to niż nic

u nas teraz siłownia będzie czynna do 21.00 i w soboty do 14.00

pewnie
o, super!

---------- Dopisano o 20:27 ---------- Poprzedni post napisano o 20:26 ----------

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka172 Pokaż wiadomość
Ja bym chciała gdzieś chodzić na fitness czy cokolwiek, bo to że zapłaciłam za karnet bardziej by mnie motywowało do ćwiczeń. A tak to często rezygnuję jak ćwiczę w domu. Problemem jest jednak to, że u mnie w tej małej mieścinie nie ma żadnego klubu ani nic. Musiałabym jeździć 40 km do miasta niestety a to też wiąże się z kosztami
Eh, racja...Ja myślałam, żeby zapisać się na fitness, ale nie chciałabym sama, a nikt ze znajomych raczej się nie zapisze...no i od lutego znowu nie będę miała na nic czasu, także muszę się zmotywować do ćwiczenia w domu. Ale jak wiosna przyjdzie, to na pewno będę biegać sobie rano jak co roku

---------- Dopisano o 20:29 ---------- Poprzedni post napisano o 20:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Mary333 Pokaż wiadomość
Witaj Fajny masz pomysł z tymi zdjęciami, też tak na początku robiłam.
Ale trochę się muszę przyczepić do tego nie jedzenia po 18. To wcale nie prawda, że niejedzenie po 18 wpływa na chudnięcie. Wprost przeciwnie, no chyba, że chodzi się spać ok.21 Powinno się jeść 3 godziny przed snem, bo w innym wypadku nasz metabolizm będzie zwalniał, a to nam w odchudzaniu wcale nie pomaga. Dlatego najlepiej będzie jak będziesz jadła 3 godziny przed snem, najlepiej białko. Ja jem czasami nawet o 22.00 i wcale nie przybywa mi przez to tłuszczu
A do treningu możesz dodać jakieś aeroby, bieganie albo rower.
Zgadzam się z Tobą, 3 godz. przed snem wystarczy bo np. zjesz ostatni posiłek o 18, kładziesz się załóżmy o 24 i jesteś aż 6 godzin bez jedzenia. Ważne, żeby to było coś lekkiego i tyle
a, i polecam picie wody niegazowanej, zielonych herbat i czerwonych - ale sypanych - mają lepsze działanie niż te z torebek
__________________
Idąc boso przez ulicę, ze szpilkami w ręku, cieszę się kolejnym dniem, jak nową szansą.



Catheerinee91 jest offline Zgłoś do moderatora