Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pomoc w wyborze perfum dla mężczyzny (WĄTEK ZBIORCZY)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-02-01, 14:54   #26
Pralinka
Rozeznanie
 
Avatar Pralinka
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 700
GG do Pralinka
Re: Zapach dla faceta...pytanie do Pań

Jez (facet) napisał(a):
> Aha, jesli chodzi o Lolite, to KONIECZNIE wyprobuj przed zakupem - faktycznie, zapach jest bardzo ciekawy i niepowtarzalny, ale przy tym po prostu slodki i mocny, tak wiec nie dla kazdego (ja przyznam szczerze ze podoba mi sie ale niestety kojarzy tez troche ze starymi facetami)


Ja przyszlam tu w obronie mojej Lolitki (rowniez tej meskiej) stanac! Zapach slodki, fakt, bo i anyz i pralinki w nim... Ale na pewno nie "starochlopski" bo na zapach dla starszych panow jest po prostu ZBYT EKSTRAWAGANCKI.

Wiem rowniez, ze trudno jest isc do perfumerii i wywachac ten swoj jeden jedyny zapach. Bo juz po 3 wachaniu wszystkie zaczynaja pachniec tak samo- ludzki nos ma to do siebie ze szybko glupieje w takiej zapachowej matni. Dlatego wcale nie glupim pomyslem jest wskazanie tylko tych ciekawszych zapachow do wachania - i stad jak mysle prosba Gio o sugestie. My w kazdym razie w babskich watkach sobie tak podpowiadamy, co nie?

Gio nie napisal w jakich zapachcach gustuje ( ciezkie, lezejsz, slodkie, swieze, cytruskowe, na lato czy na zime...) Moze bys uscislil Gio, co jakie nuty Ci sie podobaja najbardziej?

Ja ze swojej strony dorzuce jeszcze kilka ładnych (w mojej opinii) i nie bardzo popularnych zapachow meskich:

- dunhill, desire blue (lekki, raczej na lato)
http://www.lumiere.pl/index.php?acti...s&prod_id=1225

-Bvulgari pour homme (świeży, ale gorzka nutą - zapach dla faceta musi miec troche gorzkiego ) http://www.lumiere.pl/index.php?acti...s&prod_id=2902

- Salvatore Ferragamo Pour Homme (gorzki, korzenny i seksowny! )
http://www.lumiere.pl/index.php?acti...ls&prod_id=510

I jeszcze jeden, dosc popularny świeżak, ale inny niz wszystkie, dla młodych i bardzo mlodych meżczyzn: Kenzo pour Homme
http://www.lumiere.pl/index.php?acti...s&prod_id=5748

No. To tak sie uzewnętrzniłam w kwestii moich męskich faworytów.

Pozdrawiam!
Pralinka jest offline Zgłoś do moderatora