Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jesienne Dzieci 2006 - część III
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-12, 08:27   #24
Myszka_80
Zakorzenienie
 
Avatar Myszka_80
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Radlin
Wiadomości: 5 386
GG do Myszka_80 Send a message via Skype™ to Myszka_80
Dot.: Jesienne Dzieci 2006 - część III

witam witam

Zwiedziło sie Polske i Barlinek i jesteśmy w domku
okiem turysty bardzo mi się Barlinek podoba. Niesamowicie klimatyczne miasteczko. Rynek mnie zachwycił, a restauracja Stara Galeria całkowicie w moim guście

Weselisko udane jak najbardziej. Była integracja hanysów i goroli . Skończyło się na pisaniu słownika gwary i spisywaniu tras górskich w bedskidach śląskim i żywieckim no i tras po stronie czeskiej i słowackiej ( tak dla wyjasnienia: brat mojej mamy ma domek w górach przed Korbielowem, wiec u nas jakby juz od pokolen góry i wycieczki górskie toczą naszą krew)

Ślub. Nooooooooooo wymarzliśmy potwornie w kościele, ale za to proboszcz ............
Wparował do kościoła przed msza z hasłem : kto tu jest z Rybnika ??
Myyyyyyyyyyy ( czyli cała moja rodzinka). Gość banana mial na buzi bo sie okazało że to nasz były "sąsiad"
Fantastyczny facet i bardzo wesoły

TYsia dawaj fote nr 2 słooooooooooooooooodko tam ( jak zwykle zresztą)

Nita ales poszalała z fotami . DOmek piekny.
Jakie wy wszystkie macie piekne boiska zamiast ogrodów .
Tylko ja takiego wypierdka mam . Tyska zna z autopsji

co ja chciałam??????????/// hmmmmmmmmmm nie pamietam

Pajdus ponoc Natalka ma juz 3 antybiotyk?? ( wywiad u Cilipa dobrze działa ( dla tych które nie wiedzą mama Pjdki i moja pracują razem a szefa zwie sie Cilip) )
Bidulka mała. Uściskaj ją gorąco
Powiedz, że dziewczynki wspominają jak sie razem w basenie kąpały latem

Bafiiiiiiiiiiiii na uszko poszeptaj mi na uszko hehehe


Dobra, dosc tego dobrego. Dupe trzeba ruszyc

A wiem co chciałam napisac. Na wesele miałam przygotowaną suknię Ejvy. Bardzo mi się podobała. Dłuuuuga, bordowa prawie, taki kondon na ciele. Noooooooooo i ja te ciele musiała dostac @ w piatek w czasie drogi brzuch mi wywaliło. Masakra jakas
Chwała Panu że wzięłam na wszelki wypadek drugą sukienke ( mamie w szafy wytargałam) no i poszłam na czarno. Zdjęcia nie mam ani jednego, bo jakos tak wyszło
Chyba że kuzyn cosik pstryknął......... nie wiem

Ok. Mam dziś auto wiec co ?? SZMATEKS!!!!!!!!!!!!!!!

Trza korzystać. Macierzy poległa w wyrku z anginą ropną ( juz chce widzieć jak pójdzie na nocke do roboty - zabić to mało, do lekarza nie idzie) wiec jade sama

Buziole kochane moje
__________________
Kamilka - 17.03.05
Emilka - 16.10.06

http://picasaweb.google.com/myszka1980

Moje "conieco" https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=24660



Myszka_80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując