Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy cz.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-01-13, 15:16   #3018
asia-23
Raczkowanie
 
Avatar asia-23
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 450
GG do asia-23
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

Cytat:
Napisane przez bordowa Pokaż wiadomość
Dziękuję dziewczyny za odpowiedzi.
Asia ma inne objawy, nie wiem czy wierzyć lekarce...
Ma na głowie coś jakby ciemieniucha, ale bardzo nasilone, od 2 miesięcy. Kilka dni temu pojawiły się krwawe krostki. Na uszach ma jakby łuszczycę. Powiększony węzeł chłonny pod uszkiem. Do tego ciągłe ulewania, wymioty, a teraz praktycznie przestała jeść. No i sucha skóra. Na policzkach zaczerwieniona i trochę szorstka.
To skaza
oj raczej tak.
zapomniałam Ci napisać - Mój Maks też rzygał, nie ulewał a rzygał (przepraszam). chlustał tak, że pół mieszkania było brudne. i okropnie twardy brzuszek- przy czym i kupki i gazy w normie.
po 4 tyg. życia i karmienia piersią od razu przeszliśmy na Nutramigen. i jak ręką odjął. wszystkie bóle i wymioty przeszły. jedyne co długo walczyliśmy ze skórą i przeciągającą sie w czasie ciemieniuchą.
po skończonych 3msc. zaczęliśmy wprowadzać stałe pokarmy. na Nutramigenie był do ok 10 msc. stopniowo przeszliśmy na Bebilon. do ok 1,5 roku. a teraz pije normalne mleko a ma w maju 5 lat i nic mu nie jest. po prostu wyrósł z tego.

zawsze możesz się skonsultować z innym pediatrą. ale ja bym sobie w głowie nie mieszała i zaufała jednemu lekarzowi. po co malutką męczyć.
__________________
Maksio 04.05.2006
i Karola 19.10.2010




asia-23 jest offline Zgłoś do moderatora