Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy cz.II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-19, 11:11   #3388
waniliaania2009
Wtajemniczenie
 
Avatar waniliaania2009
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Malopolskie
Wiadomości: 2 236
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

Cytat:
Napisane przez Weronisia Pokaż wiadomość
Tak piszecie o tych smoczkach i teraz mnie olśniło, że Pascalek może nie chcieć pić herbatki, bo ma za mały smoczek? Ja mu daję przez '1' Aventu. ALe jak przechylam butelkę, to leci silny strumień. Boję się go utopić w tej herbatce
Ale może rzeczywiście spróbuję dać mu przez '2', bo trójki jeszcze nie kupiłam.
moj ma juz pon ad 4 miesiace a herbarke daje aventem 1 jest ok, bo 2-ka sie krztusil. Mleko podaje 2-ka z DrBrown.
On moze nie lubi jej i trzeba go przyzwyczaic, czyli dawac co jakis czas po lyczku. Moj nie cierpil pic, a teraz pije jak smok

Moj Dawidek zjadl dzis jabluszko i mu smakowalo. a potem dalam kilka lyzek gruszki williamsa i..... mine zrobil kapnal sie ze to cos innego. Oczewiscie nie smakowalo. Dopiero jutro pewnie bedzie gruszke lubil hehehe. Juz wiem ze on nowosci napewno nie lubi

Ktora z was daje bejbikom Devikap? mi poradzila lekarka aby przez 10 dni dawac go po 3 krople, a potem wrocic do 1kropli raz dziennie (bo poci sie malemu glowka przy jedzeniu). Czy one sa ok? bo do tej pory dawalam witaminke d w kapsulkach. Czyms sie roznia od zwyklych kropli?

Edytowane przez waniliaania2009
Czas edycji: 2011-01-19 o 12:21
waniliaania2009 jest offline Zgłoś do moderatora