Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy cz.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-01-20, 22:52   #3514
Szczęśliwa
Zadomowienie
 
Avatar Szczęśliwa
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 191
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

Hej Mamusie.
Jakoś przez cały dzień nie mogłam zmobilizować się do pisania, teraz maluję paznokcie bo jutro wyjazd do teściów na imprezę urodzinowo- babciowo-dziadkową jak ja nie lubię tych wyjazdów na noc, tyle rzeczy trzeba zabierać...


[QUOTE=fem;24492034

ale się dzisiaj zdenerwowałąm w przychodni...
[/QUOTE]

Co to a przychodnia, w której tak olewają pacjentów? wszyscy lekarze chorzy? wow!

I zapomniałam wczoraj napisać- bardzo fajne te Twoje kolaże

Cytat:
Napisane przez waniliaania2009 Pokaż wiadomość
jezeli poci sie glowka najczesciej przy jedzeniu to moze byc oznaka krzywicy (ale nie koniecznie) dlatego lekarze przepisuja wtedy najczesciej zwiekszenie witaminki d na kilka dni lub dluzej jak sie nie poprawia.
Serio? A ja zawsze słyszałam, że wszystkie dzieci pocą się przy jedzeniu i że to normalne moja czasami się poci ale nie zawsze.

Cytat:
Napisane przez IlonaN2 Pokaż wiadomość
Dodam że Franek robi kupę na cycu (niby bez większych problemów ale w dzień jak ją produkuje jest zły) raz na 5 dni a co będzie bo mm
Nie koniecznie musi się pogorszyć z kupą, a nawet może być lepiej. U nas na mm kupa codziennie raz lub dwa razy, a dzisiaj nawet trzy.

Cytat:
Napisane przez aaneczka1984 Pokaż wiadomość

o tak! pamietasz jak czrnaelizabeth wstawił zdiecie swojego maluczkiego synka pijącego ze zwykłego kubka?? no w szoku byłam..
Z tego co kojarzę, to wszystkie jej dzieci od razu piły z kubków, nie znały butelek.

Cytat:
Napisane przez martucha84 Pokaż wiadomość
pochwalę się a co załączam fotki laurek -

My dajemy potrójne ramki- zdjęcie i odcisk w glinie rączki i nóżki, fajnie wyszły no i te fotozeszyty o których już pisałam.

Cytat:
Napisane przez hagar1 Pokaż wiadomość
dziewczyny mam pyt. moja mała ma na pipeczce i troszkę na pośladkach takie czerwone wypryski. czy to może być pieluszkowe zapalenie skóry???
Albo odparzenie albo uczulenie. Zastosuj krem z cynkiem lub mąkę ziemniaczaną i zobacz czy przejdzie. Jak nie to zmień pieluszki.

Cytat:
Napisane przez Klarissa Pokaż wiadomość
P
No i co mam zrobić z mlekiem w piersiach? Dzisiaj cały dzień nie karmiłam, nie są jeszcze bardzo twarde, ale wiem, że w nocy już będą... W ogóle jakaś niepozbierana jestem.
Jeśli chodzi o piersi to poczekaj aż będą mocno nabrzmiałe i ściągnij tylko tyle żeby nie bolało. U mnie po trzech dniach przestały nabierać mocno i przestałam odciągać, po tygodniu pokarm znikł.
Ale doczytałam, że musiałaś nakarmić. Dzieci z tyłkach mają nasze decyzje
__________________
Pozdrawiam, Ewcia

Nasza córcia jest już z nami. Dagusia- 23.09.2010r.
Szczęśliwa jest offline Zgłoś do moderatora